Новий сезон Вінницької обласної філармонії відкриє Національний симфонічний оркестр

10:38
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Вже 18 вересня у Вінниці відбудеться відкриття нового сезону обласної філармонії імені Леонтовича.

Як повідомляється на фейсбук-сторінці філармонії, 83-ій концертний сезон “поєднає у собі витриману роками традицію та сміливі виклики сучасній аудиторії”.

З нагоди відкриття нового сезону на сцені філармонії виступить Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України. Соліст вечора – Андрій Александров (віолончель), диригент – лауреат міжнародних конкурсів Юрій Літун.

В програмі: класик європейської музики, український композитор Максим Березовський (симфонія С-dur), видатні романтики Петро Чайковський (варіації на тему рококо для віолончелі з оркестром) та Антонін Дворжак (симфонія №7 d-moll).

Початок концерту – о 18:30. Адреса філармонії: вулиця Хмельницьке шосе, 7. Вартість квитків – 100-120 гривень. Їх можна придбати в касі філармонії та в електронній касі за ЦИМ посиланням.

Окрім того, на сайті філармонії оприлюднено проекти сезону 2019-2020 років. Зазначений концерт Національного симфонічного оркестру включено до одного з них під назвою “Симфонічний презентує”. Проект також включає в себе наступні концерти:

– концерт Національного заслуженого академічного симфонічного оркестр України (18 вересня о 18:30)
– концерт Вінницького симфонічного оркестру спільно з оперною дівою Марією Максаковою (20 листопада)
– концерт Вінницького симфонічного оркестру “Гортаючи Шекспіра” (30 січня 2020 року)
– концерт Вінницького симфонічного оркестру “Міфи та реальність” (26 березня 2020 року)

У вінничан та гостей міста є можливість придбати мультиквиток одразу на чотири концерти цього проекту за ціною 320 гривень.

Детальну інформацію можна отримати за телефонами (0432)66-13-50, (0432)66-06-91, (093)027-75-70 та на офіційному сайті філармонії.

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.