Назар Туранський з Вінниччини став чемпіоном Європи з бодібілдингу

12:00
Автор: Vежа

Назар Туранський з Вінниччини став чемпіоном Європи з бодібілдингу серед юніорів.

Як повідомили на сайті Національної федерації бодібілдингу України, 15 травня спортсмен виборов золоту медаль Чемпіонату Європи з бодібілдингу та фітнесу. Це сталося у м. Санта-Сусанна, Іспанія.

Назар Туранський здобув найважливішу спортивну перемогу у свої й кар’єрі… Учень Ігоря Кавалера став кращим на континенті з бодібілдингу у змаганнях юніорів віком від 16 до 23 років (відкрита категорія), йдеться у повідомленні.

Як повідомили у “Vinbazar.com”, це вже не перша спортивна перемога хлопця. У 2018 році він став бронзовим призером Житомирської області з бодібілдингу, а в 2019 році виборов третє місце на чемпіонаті України у категорії юніори.

Зазначається також, що Назар Туранський житель Копайгородської громади, та наразі 22-річний спортсмен працює тренером у Києві.