Найкращі добрива для підвищення врожайності

14:29
Автор: Vежа
Become a Patron!

Реклама

Найкращі добрива для підвищення врожайності

Підживлення сільськогосподарських культур — це важливий крок для підвищення врожайності та поліпшення якості продукції. Органічні чи мінеральні добрива вносять на різних етапах: при підготовці ґрунту, в період росту культур, після збору врожаю тощо. Комплекс добрив дозволяє не тільки пришвидшити розвиток рослин, а й захистити їх від шкідників та хвороб.

Обирайте найкращі добрива на сайті компанії ADAM. Тут можна знайти продукцію високої якості у широкому асортименті. Купівля будь-яких товарів на платформі adam.ua — це надійно завдяки перевіреним брендам та широкому спектру пропозицій.

Види та ефективність добрив

Розрізняють органічні, мінеральні, бактеріальні добрива та сидерати. Органічні отримують безпосередньо в господарствах. В ґрунти вносять гній, торф чи компост. Мінеральні добрива виробляють на підприємствах. При виборі виду добрив враховують наступні фактори:

  • структуру, кислотність та водопроникність ґрунту;
  • вид рослинної культури, яку потрібно підживити;
  • етап внесення добрива;
  • місцевий клімат та сезон;
  • стадія росту рослин.

Найчастіше добрива вносять комплексно. Однак, іноді потрібні моно речовини, що позитивно вплинуть на конкретну культуру. Як на вибір добрива, так і на момент та спосіб його внесення значний вплив мають кліматичні умови: світловий та атмосферний режим, тепловий та водний фактори. Ґрунти містять природні корисні речовини для росту рослин, але їх або мало, або вони перебувають у малодоступній формі. Тому штучне підживлення здатне значно покращити врожайність.

Способи внесення добрив

В сучасній сільськогосподарській практиці переважно використовують мінеральні добрива. Підживлення азотом діє на розвиток листя та стебла рослин. Фосфати необхідні для нормального розвитку кореневої системи. Внесення калію підвищує стійкість культур до негативних факторів.

Загалом, внесення добрив поділяють на такі етапи:

  • навесні або перед посівом підживлюють ґрунт;
  • локальним способом вносять рядкове живлення в момент сівби;
  • в періоди вегетації обирають листкове, або прикореневе чи кореневе внесення добрив.

В кожному випадку вибирають суцільний чи локальний спосіб внесення. 

 

Всі види добрив можна придбати на сайті adam.ua. Тут представлені якісні агротовари за найкращими цінами.