Публікації за датами

  • 20 Лютого/ 10:24
    Новини

    Публікація20.02.2510:24

    Автор:Vежа

    Над Україною вночі збили 80 зі 161 ворожого безпілотника

У ніч на 20 лютого російські окупанти здійснили комбінований удар ракетами різних типів повітряного, наземного та морського базування по об’єктах критичної інфраструктури на Харківщині. Загалом застосовано до 14 ракет. Крім того, ворог атакував 161-м ударним БпЛА типу «Shahed» та дронами-імітаторами інших типів.

Як повідомляють Повітряні Сили ЗСУ, станом на 10:00 підтверджено збиття 80-ти ударних БпЛА типу «Shahed» та безпілотників інших типів.

ППО працювала у Харківській, Полтавській, Сумській, Київській, Черкаській, Чернігівській, Кіровоградській, Дніпропетровській, Херсонській, Миколаївській та Одеській областях. Йдеться, що 78 ворожих безпілотників-імітаторів — локаційно втрачені (без негативних наслідків).

Загалом було застосовано такі ракети:

– крилаті — Х-101/Х-55см (пуски із Волгоградської обл.),

– Калібр/Іскандер-К (із акваторії Чорного моря/Криму);

– балістичні — Іскандер-М/KN-23 (пуски — Воронезька обл.).

Інформація щодо результатів бойової роботи та наслідків ракетного удару не оприлюднюється.

Також ворог атакував 161-м ударним БпЛА типу «Shahed» та дронами-імітаторами інших типів із напрямків: Міллерово, Орел, Брянськ, Курськ, Приморсько-Ахтарськ — рф.

Ілюстрація – lb.ua

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

author avatar
Vежа
Адміністрація сайту
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть
Ctrl+Enter

Дякуємо!

Тепер редактори знають.