Публікації за датами

Станом на ранок 2 листопада у Вінницькій області зареєстрували 214 нових випадків інфікування коронавірусом. В Україні загалом 6754 нових випадків.

Як повідомляє РНБО, загальна кількість інфікованих в Україні, з початку фіксування хвороби становить 402 194 людини (6754 – за останню добу). Летальних випадків – 7375 (69 – за останню добу). Наразі в Україні хворіє 231 051 людина. Одужало вже 163 768 осіб, з них 2327 – протягом останньої доби.

Щодо Вінниччини, то з початку фіксування хвороби загалом виявили 10 789 випадків COVID-19 (214 – за останню добу). З них 6 417 людей одужали (97 – за останню добу) та 188 – померли (2 – за останню добу). Наразі на Вінниччині ще хворіють 4184 особи.

Підбірку актуальних новин стосовно перебігу карантину та ситуації з коронавірусом на Вінниччині можна знайти ТУТ.

Читайте також:Коронавірус COVID-19 на Вінниччині. Статистика, карта поширення

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Останні Новини Вінниці

Всі новини

Дякуємо!

Тепер редактори знають.