На Вінниччині влаштують стрілецькі змагання для аматорів та професіоналів

9:46
Автор: Микола Геркалюк
Become a Patron!

Неподалік від Вінниці влаштують стрілецький чемпіонат для професіоналів та аматорів. Учасникам обіцяють призи та цікаві конкурси.

Стрілецький марафон  “Hot Shot 2018” – це щорічні змагання стрільців з карабіну за правилами UFPS. Марафон складається з дистанцій від 2 до 400 метрів. По території розставлять велику кількість паперових і металевих споруд. Загальна дистанція, яку мають пройти учасники складатиме 300 метрів із залученням елементів квесту.

Участь у змаганнях можуть брати стрілки з власною зброєю калібру 7,62х39 223 калібру.

В рамках стрілецького марафону відбудеться лотерея для учасників та суддів змагань, де одним з призів буде карабін Z-15 223 калібру.

Для гостей влаштують презентацію новинок зброї від магазину “Хантер”. Окремі екземпляри можна буде випробувати і придбати. Також плануються конкурси, танцбвальні шоу та навчання стрільбі з пневматичної зброї для дітей від чотирьох років.

Марафон відбуватиметься 30 червня в селі Тютьки з 08:00 ранку. Для участі в змагання необхідно зареєструватись. Вартість реєстрації складає 1000 гривень. Більше інформації за телефоном 097 296 8890 або за адресою: м. Вінниця, вул. Зодчих, буд. 36.

Фото: https://www.alloutdoor.com