На Вінниччині цього року встановлять 11 комплексів автофіксації порушень на дорогах

20:28
Автор: В'ячеслав Луцков

На Вінниччині протягом 2021 року встановлять 11 комплексів автоматичної фіксації порушень Правил дорожнього руху. Більше комплексів встановлять у шести українських областях.

Про це повідомляється на сайті МВС України з посиланням на першого заступника начальника Департаменту патрульної поліції Олексія Білошицького.

Зазначається, що “протягом поточного року на дорогах України буде встановлено ще 220 камер фіксації порушень Правил дорожнього руху”. Так, системи фіксації запрацюють по всіх областях на тих ділянках доріг, де трапляється найбільше аварій.

Разом з тим, зазначимо, що згідно із наведеною інфографікою заплановане розміщення загалом 246 комплексів автоматичної фіксації в усіх областях. Найбільше – у Львівській (30), Харківській області та м. Харкові (23), а також Полтавській  та Житомирській областях (по 18).

– Нові камери на дорогах України з’являться вже найближчим часом. Місця встановлення системи фото- та відеофіксації порушень ПДР вже погоджені з підрозділами Національної поліції та службами автомобільних доріг – зазначив Олексій Білошицький, передають на сайті.

На сайті вказують, що поліцейський додав, що до системи автоматичної фіксації ПДР додається новий функціонал – фіксування порушень проїзду смугою громадського транспорту. Запустити систему планують з 15 лютого 2021 року, а “перша камера, яка запрацює у даному режимі, встановлена у місті Києві на бульварі Дружби народів, 36”.

Вказується, що “Олексій Білошицький нагадав, система фото- та відеофіксації довела свою ефективність”. “Дорожньо-транспортні пригоди з потерпілими та загиблими знизились у три рази”.

У МВС нагадують, що у Верховній Раді зареєструють проєкт Закону, який скасує надсилання паперових листів порушникам ПДР у разі вчасної сплати штрафу.

 

 

 

Фото та графіка з сайту МВС