Публікації за датами

  • 15 Серпня/ 12:31

    Вінниця

    Публікація15.08.1612:31

    Автор:Юлія Плахтій

    На дорогах Вінничини «залатали» понад 80% ям, – Міністерство

Вінниччина – один з лідерів в Україні за показником проведення ямкового ремонту доріг. Про це повідомляє УНН-Центр із посиланням на Міністерство інфраструктури України.

Також лідерами визнано ще сім областей: Київська, Тернопільська, Волинська, Хмельницька, Житомирська, Рівненська, Вінницька, Чернівецька. Зазначається, що тут ліквідовано понад 80% ям.

До 77% ліквідованих ям на своїх автошляхах має Львівська область.

Показник у 50% мають сім областей: Львівська, Запорізька, Кіровоградська, Донецька, Івано-Франківська, Закарпатська, Чернігівська області.

Найменший показник, у 26%, мають Сумська, Херсонська, Харківська, Дніпропетровська, Черкаська, Полтавська та Миколаївська області, трохи більше має Сумська область – 48%.

Зовсім низькі показники у Одеській та Луганській областях – там ліквідовано тільки 16% ямковості, як зазначили у повідомленні Міністерство інфраструктури України.

Зазначимо, що за версією телевізійного проекту «ДжеДАІ», Вінниця має найкращі дороги серед усіх обласних центрів України. Щодо доріг, які знаходяться у критичному стані, то, згідно відповідям опитаних вінничан, таких  всього 13,4%. Детальніше – у сюжеті «ДжеДАІ відвідали місто з найкращими дорогами в Україні».

фото – Служба автомобільних доріг у Вінницькій області

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

author avatar
Юлія Плахтій
Журналіст
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть
Ctrl+Enter

Дякуємо!

Тепер редактори знають.