Мешканця Вінниччини підозрюють у розповсюдженні дитячої порнографії та розбещенні дитини
Публікація 28 Листопада 15:11
На Вінниччині судитимуть двох чоловіків, яких обвинувачують у зберіганні та розповсюдженні дитячої порнографії, а також у розбещенні малолітньої дитини. Слідчі поліції за процесуального керівництва Могилів-Подільської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та передали обвинувальний акт до суду.
Про це повідомляє «Вежа» з посиланням на Головне управління Національної поліції у Вінницькій області.
За даними слідства, 44-річний житель Вінницького району обвинувачується у зберіганні та розповсюдженні дитячої порнографії, а також до примушування малолітньої особи до створення дитячої порнографії, вчинення розпусних дій щодо дитини, та її вербування з метою експлуатації.
Це карається: ч. ч. 1-4 ст. 301-1, ч. 2 ст. 156, ч. 3 ст. 149 КК України.
Інший чоловік – 56-річний житель Київщини – обвинувачується в умисному зберіганні дитячої порнографії з метою її розповсюдження, вчиненому за попередньою змовою групи осіб.
Це карається: ч. 4 ст. 301-1 КК України.
Як зазначають у поліції:
– Досудовим розслідуванням встановлено, що вінничанин впродовж 2015 – 2025 років накопичив і зберігав у телефоні понад пів тисячі графічних і відеофайлів дитячої порнографії. Частину він поширив у закриті групи у месенджерах, де тривалий час спілкувався і обмінювався порнографічним контентом з іншим обвинуваченим. Крім того, у 2023 році чоловік через онлайн-спілкування завербував 7-річну дитину, видаючи себе за 17-річного підлітка. Протягом двох років, шляхом психологічного впливу і шантажу він примушував дитину знімати саму себе на фото й відео з демонструванням оголеного тіла, в тому числі статевих органів.
Санкції цих статей передбачають до 15 років позбавлення волі.
Ілюстративне Фото – magnolia-tv.com
Дякуємо!
Тепер редактори знають.