Майданчик для обміну досвідом між фахівцями з виноробства, гостинності й туризму: у Вінниці започатковують «Vinnytsia Wine Days»

14:50
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці започатковують «Vinnytsia Wine Days», які триватимуть з 25 по 28 травня. Це буде освітній, туристичний, професійний, еногастрономічний захід, який складатиметься з різних подій. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, роблять такий захід задля створення майданчика для обміну досвідом та комунікації між професіоналами галузі виноробства, гостинності й туризму, популяризації бренду «українське вино». Також – розвитку культуру споживання напоїв серед містян, просування Поділля як перспективного регіону для виноробства та еногастрономічного туризму.

«Еногастрономічний туризм – це нова філософія подорожей з метою пошуку незвіданих смаків та автентичних кулінарних традицій» (джерело – «Все про туризм»).

«Vinnytsia Wine Days» відбудеться на локації в історичному кварталі біля Садків. Там свого часу був розташований демонстраційний сад і виноградник першого директора вінницького реального училища Ярослава Нємеца, видатного помолога і винороба.

Нагадаємо, вчора «Офісу туризму Вінниці» повідомив, що 23 квітня презентує новий проєкт «Драми і кохання. Гроші та вино» з гідесою Оксаною Роздорожнюк.

На екскурсії розкажуть про історичну будівлю за адресою Соборна, 89. Там нині розміщений туристичний хаб Visit Vinnytsia. Після цього учасники попрямують до колишнього реального училища, де піднімуться старовинними сходами до каплиці творців абетки і просвітників Кирила і Мефодія. Далі дізнаються про найвідоміших викладачів та випускників, які жили, працювали і навчались тут сторіччя тому. І, зокрема, відвідають Музей грошей.

Далі – театр, де на початку XX сторіччя лунали опери. Поблизу нього розміщена найдовша будівля на головній вулиці міста. Крім цього, у програмі відвідини будівлі, де зараз знаходиться бібліотека імені В. Отамановського. Вона відкриває мікрорайон, який старожили Вінниці знають як Садки. Під час прогулянки цими тихими вуличками гідеса розповість історії «про справжнє кохання».

Фото – big.org.ua

Читайте також: «Офісу туризму Вінниці» презентує новий екскурсійний проєкт «Драми і кохання. Гроші та вино»

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.