Лікування волосся після вагітності: як повернути густоту та силу?

10:52
Автор: admin
Become a Patron!

Реклама

Народження дитини — безумовне щастя в житті кожної жінки. Крім нових турбот, що виникають з появою малюка, часто трапляється значна трансформація зовнішності, яка потребує уваги й особливого догляду в післяпологовому періоді.

Практично у всіх жінок через 2–4 місяці після пологів відбувається активне випадіння волосся, погіршується структура, зʼявляється ламкість, сухість і лупа. Однак не варто зневірюватися. На щастя, в сучасній косметології існують надійні безпечні способи, що допомагають жінкам повернути гарну густу зачіску зі здоровим блиском.

Методи й способи лікування волосся у Києві в клініці Platinum Laser обираються спеціалістами під кожен клінічний випадок пацієнта індивідуально, адже характер втрати волосся може бути різним. Випадіння спричиняє:

  • алопеція;
  • авітаміноз, дефіцити поживних речовин в організмі, низький рівень гемоглобіну;
  • хронічні захворювання;
  • гормональні розлади;
  • хвороби травної системи;
  • нервові розлади, стреси, депресія.

Післяпологовий період можна проживати в різному психоемоційному стані, але той факт, що після процедур в Platinum Laser Ваше волосся буде сяяти й випромінювати здоров’я — залишається беззаперечним.

Методи лікування випадіння волосся

Протягом перших 4–8 місяців після пологів оновлення волосяного покриву голови зі значними кількісними втратами, але й з густим відновленням після — вважається нормою. Якщо інтенсивність випадіння не змінюється, важливо разом з лікарем розглянути можливості застосування різних видів терапії, а саме:

  1. Консервативні методи. Місцеву терапію з використанням шампунів, масок, пілінгів, вітамінних комплексів та сироваток лікарі рекомендують поєднувати з правильним повноцінним харчуванням або ж навпаки — з дієтою.
  2. Інʼєкційні методи. Застосування уколів краси для шкірного покриву голови варто обговорювати зі своїм спеціалістом, зважаючи чи перебуває жінка на грудному вигодовуванні, чи вже успішно й давно завершила ГВ. Плазмотерапія і мезотерапія — це методи підшкірного інʼєкційного введення лікувальних компонентів. Плазма крові пацієнта або ж мезококтейлі мають цілеспрямовану дію, стимулюючи активний ріст нового волосся і покращуючи стан наявного.
  3. Пересадка волосся. Безумовно, це найефективніший, але й один із самих складних способів лікування алопеції. Якщо випадіння волосся призвело до значного облисіння ділянок голови, то тільки трансплантація донорських волосяних фолікулів зі здорових зон у ті, де спостерігається дефіцит волосків, сприяє результативному розвʼязанню проблеми. Період, коли можна проводити пересадку для молодих мам, необхідно підібрати разом із лікарем, зважаючи на показники здоров’я й післяпологове відновлення.

Сучасні методи оздоровлення волосся не лишають дівчат сам на сам із проблемою. Усе можливо виправити, якщо вчасно звернутися до спеціалістів!