Лекції, воркшопи, концерти та майстер-класи: повна програма “Ticket to the SUN 2023”

11:53
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вже сьогодні, 25 серпня, у Вінниці на Старому місті, на території колишнього санаторію імені Коцюбинського (вул. Синьоводська, 234, колишня вулиця Маяковського) стартує триденний мистецький “Ticket to the SUN 2023”. Програма благодійного вікенду передбачає чимало майстер-класів, еко-лекцій та акцій, а також – вечірню музичну програму. 

Напередодні на Facebook-сторінці артпростору “ПІЧ”, засновники якого є також організаторами “Ticket to the SUN”, опублікували повну програму вікенду. Перший день – повністю безкоштовний, а от для того, щоб потрапити на вечірні програми другого та третього дня, необхідно придбати квитки. Придбати квитки можна ТУТ. Безкоштовною є і денна програма вікенду. Крім того, вхід для військовослужбовців безкоштовний в усі три дні як на денну, так і на вечірню програми. Як зазначалось раніше, всі кошти, отримані з продажу квитків, будуть спрямовані на підтримку ЗСУ. Крім того, триватиме також благодійна барахолка.

Через повномасштабне вторгнення росії було внесено корективи в організацію фестивалю, тому будуть існувати наступні правила:

– цьогоріч на “Території SUN” не буде кемпінгу;
– програма завершується о 21:00 (о 22:00 територія зачиняється);
– у разі оголошення “повітряної тривоги” усім відвідувачам потрібно буде покинути територію (карта найближчих укриттів буде розміщена на території).

П’ятниця, 25 серпня

Main Stage

12:00-17:00 – Фрисбі;

14:00-16:00 – Vinyl Set від Дмитра Хоменка;

– Діма – колекціонер вінілу та DJ. Свою колекцію платівок зібрав під час подорожей світом. Сам родом з Харкова, але зараз у Вінниці, радує нас своєю крутою підбіркою музики. Ми познайомились із Дімою прямо перед мистецьким вікендом ON AIR. Він майже на ходу вскочив у нашу програму і направду доповнив її неймовірним вкладом у настрій відвідувачів. Протягом двох днів, під час денної програми, будемо насолоджуватись вініловим DJ-сетом, денсити в затінку із прохолодними напоями і приймати участь у активностях на території, – кажуть в “ПІЧі”. 

17:30 – виступ Олексія Добросія (Dobrosii);

– Раніше виступав під псевдонімом =vseOdno=. Працює над своїм ламповим лейблом =0432hz= (ім’я, під яким пишеться саме музична частина). Це сильне поєднання етно і ембіент мотивів у піфагорійському строю (432гц) з сучасним звучанням ритмічних розбітовок на low-швидкостях. Ще й так співпало, що телефонний код Вінниці 0432. Уся ж сутність творчості розкривається, звичайно ж, з влучною і глибокою поезією, яка речетативом гарно лягає на біти, – йдеться в анонсі виступу. 

18:30 – виступ “Sovyk Band”

– “SOVYK band” повернуть нас у 60-70. “SOVYK band” – сайд-проєкт музиканта мультиінструменталіста Богдана Совика.  Його музика – це безперервний потік енергії, справжній рок. Кожен виступ гурту ніби переносить тебе машиною часу у період Woodstook’у, кльошових штанів та психоделічної атмосфери Peace, Love and Happiness, – кажуть в “ПІЧі”. 

19:30 – виступ “CHUBAREENE”.

– Цього разу хлопці приїдуть в унікальному складі, зіграють старих хітів і трохи познайомлять із новим альбомом “Height”. “CHUBAREENEE” – це банда фірмачів з Києва. Музика наповнена джазовими ритмами, фанковим грувом, з вкрапленням босанови та інших стилів, – зазначено в анонсі. 

Garden

12:00-21:00 – Лаундж зона від “Коло лісу”

– “Коло лісу”, – це спільнота митців, кураторів та організаторів з Харкова. Вся магія в тому, що познайомившись із ними, ми зрозуміли, що разом робимо проєкти про одне й те ж. Уявіть собі “Sun Територію”, але на Харківщині, на пагорбах, озерах і лісах. Протягом вікенду ви зможете зайти до них попити чаю, відпочити під час масажу, поджемити на музичних інструментах, або просто почілити. Місце тотального відпочинку, – кажуть в “ПІЧі”. 

12:00-21:00 – Масаж

12:00-21:00 – Чаювання

13:00-17:00 – Виставка гамаків

14:00-16:00 – Акторський тренінг з Максимом Бурлакою

Алея майстрів

13:00-16:30 – Майстер-клас з “Пінхол”-фотографії

13:00-17:00 – Фарбування еко-торбинок

– Запрошуємо на майстер-клас, де ви власноруч розфарбуєте собі торбинку листям під керівництвом Наталії Степанюк, власниці творчої майстерні “Чеширський кіт”. Участь безкоштовна. Кількість місць обмежена, реєстрація обов’язкова, – вказують в “ПІЧі”.

Зареєструватись можна ТУТ.

14:00-17:00 – Художня акція з Аланом Меєром

Як повідомляють в “ПІЧі”, Алан Меєр – німецький художник, арткуратор та поет з міждисциплінарною освітою. З 2016 року є куратором щорічної міжнародної артрезиденції “Дифузії” в Краматорську (Україна), що покликана сприяти локальному культурному переходу від радянського тупикового сприйняття мистецтва.

– Він проведе з нами цей насичений мистецький вікенд. А це значить, що ми малюватимемо досхочу, повністю віддамося творчості та барвам! – вказано в анонсі. 

15:00-17:00 – Майстер-клас з гончарства

Еко-лекторій

13:00-14:00 – Воркшоп сортування сміття

14:00-15:00 – Сашко Обрій, читання поезії

– Сашко Обрій (Кучеренко) родом з Миколаївщини (м. Южноукраїнськ), за фахом атомник, за покликанням поет. Автор чотирьох збірок поезій: “Абетка юності” (2015), “І.ДЕ.Я” (2016), “БУСОЛ” (2019), “Сокира сатири” (2021). Готує до виходу п’яту збірку пейзажної лірики “ПРОСТЕП”. Творчість Сашка – це переважно громадянська (патріотична), пейзажна, філософська лірика, гумор, іронія, сатира. Питання національної ідентичності вважає ключовим і найактуальнішим для сучасних українців. Сашко є громадським активістом, ініціатором та ідейним натхненником просування історичної назви місцевості Гард в околицях сучасного Южноукраїнська в офіційному просторі міста, – зазначено в анонсі. 

15:00-16:00 – Презентація “Зеленого курсу Вінниці”

Як зазначають в “ПІЧі”, cпікеркою виступить Ольга Ремешевська – директорка департаменту відновлення та розвитку, що був створений в цьому році.

– Вінницька міська територіальна громада першою в Україні проголосила «Зелений курс» за прикладом Європейського зеленого курсу. Які нові механізми та інноваційні ідеї щодо покращення міського простору та підвищення екологічної якості життя будуть втілюватися у життя дізнаємося на під час презентації “Зеленого курсу Вінниці”, – вказано в анонсі.

16:00-17:00 – Ресайклінг – презентація від “Верета”

За інформацією “ПІЧі”, “Верета” вирішили об’єднати у своїй діяльності наші традиції, можливість врятувати текстиль, який може опинитися на смітнику і дати йому “нове життя” та соціальне підприємництво: забезпечити додатковим заробітком жительок села Стіна. На лекції “Ресайклінг – презентація від центру ткацтва “Верета”. Марія Юзькова поділиться своїм досвідом, успіхом та результатами діяльності.

Ігрова зона

12:00-17:00 – Дерев’яні ігри

12:00-17:00 – Фокуси від Максима Павловського

– Максим Павловський – молодий фокусник з м.Рівного, якого вже добре знають відвідувачі ПІЧі та минулого Тікету. Його виступи завжди насичені інтригою, дитячим захватом та дуже щирим дивуванням дорослих.  Протягом всіх трьох днів, ви зможете знайти його в ігровій зоні фестивалю, – кажуть в “ПІЧі”. 

Детальніше про майстер-класи та тренінги читайте ТУТ.

Субота, 26 серпня

Main Stage

12:00-17:00 – Фрисбі

14:00-16:00 – Vinyl Set від Дмитра Хоменка

18:00 – виступ гурту “Зарисовка”

– Зарисовка — український регі-гурт з Донецька. Окрім регі поєднують в своїй творчості інші музичні стилі, зокрема фанк, соул, ф’южн, інді, поп-рок. Багато хто знає їх за піснями “Барселона”, “Растафарай”, “Вітер”, “Yagga-Yagga”. У 2016 році Зарисовка взяла творчу відпустку, яка тривала майже шість років. Відновили свою діяльність з початком повномасштабної війни, щоб допомогти ЗСУ, граючи благодійні концерти на користь армії. Сьогоднішній репертуар Зарисовки повністю складається з україномовних пісень (їхні російськомовні хіти перекладені солов’їною мовою), – зазначають в “ПІЧі”. 

19:30 – виступ Євгенія Дубовика

– Євгеній Дубовик – український композитор, піаніст та клавішник. Наразі грає з гуртами Стас Корольов та Обійми Дощу. Як сесійний музикант співпрацює з Циферблат, VikaVishnya та іншими колективами. Євгеній поєднує у своїй творчості нео-соул, джаз ECM-стилю, ф’южн, з впливами класичної музики та електроніки. Також пише камерну та оркестрову музику, – зазначено в анонсі. 

Forest Stage

16:00 – Хода до лісу

16:20-17:30 – виступ “Raga Яга”

– “RAGA ЯГА” – родинний гурт харківського музиканта Романа Голоборди (гурт MORJ) з концертною програмою “Украіндія”. Ансамбль складається з трьох учасників: Роман Голоборда – гітара, вокал, дудук, бансурі, сопілка; Іван Голоборда – перкусія; Ольга Голоборда – тампура. Сьогодні тріо грає в стилі етно-фьюжн – дивовижна суміш українського та східного фольклору у вигляді співанок, коломийок, індійських раг та мантр, – йдеться в анонсі. 

Garden

12:00-21:00 – Лаундж зона від “Коло лісу”

12:00-21:00 – Масаж

12:00-21:00 – Чаювання

13:00-17:00 – Виставка гамаків

14:00-16:00 – Акторський тренінг з Максимом Бурлакою

Алея майстрів

13:00-16:30 – Майстер-клас з “Пінхол”-фотографії

13:00-17:00 – Фарбування еко-торбинок

14:00-17:00 – Художня акція з Аланом Меєром

15:00-17:00 – Майстер-клас з гончарства

Еко-лекторій

12:30-13:30 – Соціально-екологічна система

За повідомленням “ПІЧі”, спікерка лекції – Марія Смірнова, архітекторка та експертка зі сталого просторового планування, а також магістр з природничих наук. Міська активістка та дослідниця. Вивчає та досліджує сучасні тенденції та виклики розвитку міст та територій, вивчає вплив змін клімату на довкілля та урбанізовані території, а також впровадженням рішень по зменшенню негативного впливу на природу. На сьогоднішній момент працює архітекторкою в Агенції просторового розвитку м. Вінниця.

– Ми дослідимо взаємозв’язок між суспільством та природою, розглянемо ключові аспекти екосистемних послуг та обговоримо важливість їх інтеграції для сталого розвитку. Тема також включатиме приклади для успішної інтеграції, які допоможуть нам краще розуміти, як практично реалізується взаємодія між сталим розвитком та діяльністю людини. Обговоримо як ці знання допоможуть у відновленні України локально та глобально. Екскурсія по території SUN спільно із учасниками, – вказано в дописі.

14:00-15:00 – Малі річки, ставки на “Території SUN”

– Ми досліджуватимемо ставки на території SUN та встановимо таблички з детальною інформацією про водойми. Дізнаємося цінність в екосистемі, важливість їхнього збереження та про турботливе ставлення до малих річок та водойм. Познайомимося з новим місцем для відпочинку на природі де можна відновити внутрішній ресурс, наповнитися та просто споглядати красу навколишнього середовища, – вказано в анонсі. 

Спікерки:

Стовпець Анастасія – практикуюча психологиня, історик, етнолог, громадська діячка, проєктна менеджерка Інституту розвитку міст.
Янна Чайковська — керівниця відділу інфраструктурних проєктів.

15:00-17:00 – Екосистемні послуги деревних насаджень (Реєстрація – ТУТ)

Ігрова зона

12:00-17:00 – Дерев’яні ігри

12:00-17:00 – Фокуси

Скелі Сабарів

14:00-17:00 – Скелелазіння

Неділя, 27 серпня

Main Stage

12:00-17:00 – Фрисбі;

17:00 – “Очеретяний кіт”

18:00 – “Пиріг і Батіг”

– У своїх музичних доробках фронтмент гурту Мар’ян Пирожок поєднує поезію українських класиків та різножанрові музичні прийоми, аби актуалізувати ці тексти. “Розстріляна поезія” (програма, яку вони презентують вже більше року по всій Україні) має на меті повернути нам нашу історію, наше багатство Краю (адже в їхній творчості є поезії з кожного куточку України) та те звучання, яке має наша мова, – вказано в анонсі.

19:30 – “Zgarda”

– “Zgarda” – це київський фолк-бенд, створений у 2018 студентами-музикантами. Усі учасники безнадійно закохані у фольклор, тож творчість гурту напряму заснована на переосмисленні українського музичного фольклору. В репертуарі є цікаві обробки автентичних пісень з різних куточків України, смачно подані в сучасному акустичному саунді та приправлені ніжно-запальним вокалом, – кажуть організатори. 

Forest Stage

16:00 – Хода до лісу

16:20 – “Eteris”

– Eteris – проект Андрія Орлова, харківського електронного музиканта та DJ, резидента Коло Лісу, який спеціалізується переважно на ламаних ритмах. У сетах можна почути різні напрямки, включаючи і авторські композиції: від середньотемпових Psybass та Nurohop, до швидких і динамічних різновидів Drum & Bass музики таких як Neurofunk, Jungle, Drumfunk, Darkstep, Dubwise. Відбуватиметься це в затінку Сабарівського лісу, на новій унікальній локації Forest Stage, – зазначають в “ПІЧі”. 

Garden

12:00-21:00 – Лаундж зона від “Коло лісу”

12:00-21:00 – Масаж

12:00-21:00 – Чаювання

13:00-17:00 – Виставка гамаків

15:00-16:00 – Арбористика

За повідомленням “ПІЧі”, спікером буде Сергій Рубець, арборист (від лат. Arbor – дерево).

– Кожне дерево на вулицях міста має неабияку цінність і його необхідно плекати. Це живий організм, який може хворіти і потребує допомоги, яку ми можемо надати. Про сучасні підходи до міського озеленення поговоримо на лекції “Арбористика. Як доглядати за деревами”. А на практичній частині заходу навчимося виявляти пошкоджені дерева та способи їх лікування, – йдеться в анонсі. 

Алея майстрів

13:00-16:30 – Майстер-клас з “Пінхол”-фотографії

13:00-17:00 – Фарбування еко-торбинок

14:00-17:00 – Художня акція з Аланом Меєром

15:00-17:00 – Майстер-клас з гончарства

Еко-лекторій

12:00-14:00 – Акція “Прибери свій ставок”

– Долучайтесь до акції “Прибери свій ставок” та отримайте можливість виграти худі від проєкту “Малі річки Вінниці”. Розіграш відбудеться серед зареєстрованих учасників, які прибиратимуть сміття на ставку “Території SUN”. Під час акції ми практично відчуємо, як важливо зберігати, ставитися турботливо та раціонально використовувати водні ресурси. Реєстрація ТУТ, – йдеться в анонсі акції. 

14:00-15:00 – Готовність до блекауту

Як зазначають в анонсі лекції, спікером виступить керівник ТОВ “Промавтоматика Вінниця” Михайло Ганчук.

– Цього сезону відключення електроенергії матимуть, скоріш за все, інший характер. Вони будуть рідшими, але довші за періодом часу. Як підготуватися та забезпечити будинок екологічною чистою та стабільною електроенергією, поговоримо під час лекції “Готовність до блек-ауту – альтернативні джерела електроенергії”, – вказується в анонсі.

15:00-17:00 – Інвентаризація дерев (Реєстрація – ТУТ)

Ігрова зона

12:00-17:00 – Дерев’яні ігри

12:00-17:00 – Фокуси

Скелі Сабарів

14:00-17:00 – Скелелазіння

Як дістатись

За повідомленням “ПІЧі”, 25-27 серпня (протягом трьох днів) курсуватиме додатковий автобус до Будинку відпочинку (Території Sun, що на вул. Синьоводська, 243). Оплата за проїзд – за тарифами громадського транспорту Вінниці.

Розклад руху автобуса:

Інші варіанти доїзду:

Прямі маршрути:

– Автобус №30 смт. Десна – Будинок відпочинку;

– Автобус №14 Залізничний вокзал – Будинок відпочинку;

– Маршрутне таксі №14а Залізничний вокзал – Будинок відпочинку;

З пересадками:

– Доїзд до зупинки “3 міська лікарня” далі пішки 1,5 км – 20 хв:

Автобус №1 Залізничний вокзал – Педучилище;

Автобус №21 Барське шосе – Педучилище.

– Доїзд до зупинки “вул. Якова Шепеля”, далі пішки 750 м – 10 хв:

Автобус №7 м/н Пирогово – вул. Якова Шепеля

Маршрутні таксі №1а, №2а, №7а, №21а

На мапах адреса території – вул. Маяковського, 243.

Афіша – з Facebook-сторінки “ПІЧі, головне ілюстративне фото – з архіву

Читайте також: Ліпка з глини, “пінхол” та акторський тренінг: програма майстер-класів вінницького “Ticket to the Sun 2023”

Читайте також: Forest Stage, музичні виступи і допомога військовим: у Вінниці відбудеться “Ticket to the SUN”

Читайте також: У Вінниці під час мистецького вікенду “Ticket to the SUN” відбудеться благодійна барахолка

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.