Квитки на потяг, який їде до Польщі через Вінницю, тепер можна придбати онлайн

14:34
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Відсьогодні, 7 вересня, вінничани можуть придбати електронні квитки для подорожі залізницею одразу на два міжнародні потяги, маршрут одного з яких пролягає через Вінницю.

Як повідомляє прес-служба перевізника, ПАТ «Укрзалізниця» запроваджує послугу оформлення електронних проїзних документів у міжнародному сполученні на поїзди № 715/716 «Київ – Перемишль – Київ», який курсує через Вінницю, та № 752/751 «Здолбунів – Холм – Здолбунів».

Квитки вже доступні на сайті Укрзалізниці. Окрім того, бригади зазначених потягів забезпечені мобільними терміналами для контролю документів.

Вартість поїздки з Вінниці до Пшемисля (Перемишля) потягом № 715/716: сидячі місця першого класу – 542 гривні, другого класу – 381 гривня.

Виконуючий обов’язки голови правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов запевнив, що компанія таким чином відреагувала на численні звернення пасажирів та буде продовжувати запровадження нових послуг та поліпшення рівня автоматизації в галузі.

Квитки можна придбати і за маршрутом Київ – Перемишль, Здолбунів-Холм, і в зворотному напрямку.