Квітковий та вишитий герб: у Вінниці показали найбільший символ міста. ФОТО

18:24
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Колектив Вінницького педагогічного університету створив два найбільших герба Вінниці — вишитий та квітковий, а також продемонстрував вишиту “Книгу про Вінницю” із відомими усім міськими будівлями та монументами.

Вінниця святкує сьогодні свій день народження, тому до свята студенти та викладачі педагогічного університету показали два великих червоно-білих герба: шестиметровий вишитий стрічками та п’ятиметровий квітковий. Розмістили масштабні символи на Майдані Небесної Сотні у межах третього Мистецько-освітнього Фестивалю “Водограй” від Педагогічного університету.

Як розповіла ініціаторка створення гербів Леся Старовойт, завідувачка Кафедри мистецьких дисциплін дошкільної та початкової освіти ВДПУ, до креативного виготовлення вінницької символіки долучилося близько двадцяти п’яти людей. За словами пані Лесі, на створення вишитого символу витратили близько двох тисяч метрів стрічок, а в іншому гербі можна налічити понад чотири тисячі білих та червоних паперових квіток. 

— Ми обрали таких два герба, аби показати дружню атмосферу педагогічного університету. Спочатку ми придумали зробити герб з квітів, до його створення долучилися студенти та викладачі: кожен робив квіточку та складав її в єдину композицію. 

Після цього, ми мали на меті вишити наш герб. Коли ми з викладачами та студентами вишивали кожен хрестик, у нас виникали якісь приємні емоції та спогади про цікаві моменти, пов’язані з Вінницею.

Пані Леся каже, що ці герби були виготовлені ще минулого та позаминулого років, і вони є найбільшими у Вінниці.

Вінниця відзначає День міста: повна програма святкування

На тій ж самі локації колектив університету продемонстував “Книгу про Вінницю”, у якій зібрали вишиті картини відомих вінницьких локацій та об’єктів: металеві фігури вінницьких музикатнів, біло-синій трамвай та вінницький Атлант.

 

 

 

Вишиту книгу створювали майже півроку, кожен зі студентів обирав вишивати те, що йому ближче до душі”, – розповіла пані Леся.

Читайте також: Як створювали найбільший герб міста в Україні: відео з повітря

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.