-
29 Липня/ 11:42Новини
Публікація29.07.2511:42
Хотів “вийти” через балкон: у Вінниці рятувальники знімали чоловіка з багатоповерхівки
У Вінниці “надзвичайники” знімали з балкона на другому поверсі чоловіка, який так намагався “вийти” з квартири.
Як повідомляє “Вежа” з посиланням на Головне управління ДСНС у Вінницькій області, це сталось на вулиці Матроса Кішки.
Виявилось, що 26-річний чоловік не мав ключів від квартири та вирішив “вийти” через балкон. Проте, коли він опинився зовні балкона, не зміг спуститися самотужки.
– Альпіністська спроба завершилась викликом ДСНС. За допомогою висувної драбини наші рятувальники допомогли йому безпечно спуститися на землю, – йдеться у дописі.
– Закликаємо всіх не наражати себе на небезпеку. У подібних ситуаціях краще звернутися по допомогу, ніж ризикувати життям, – зазначили рятувальники.
Фото – ГУ ДСНС України у Вінницькій області
Дякуємо!
Тепер редактори знають.