Готель, офіси та парк на даху: показали, як виглядатиме комплекс на Магістратській. ГРАФІКА

11:23
Автор: Дар'я Гоц
Become a Patron!

На сайті Вінницької міської ради оприлюднили детальнішу інформацію про багатофункціональний комплекс, який можуть побудувати поблизу Центрального парку. У будівлі зокрема розмістять готель, офіси, ресторан та спортивну зону. 

Відомо, що комплекс мають намір збудувати по вулиці Магістратській навпроти вулиці Лесі Українки. Це територія поблизу Центрального парку. Загальна площа ділянки під будівництво – 0,6769 га.

 

В опублікованій презентації повідомили, що багатофункціональний комплекс матиме назву NEW. Будівля матиме 40 597 кв.м. загальної площі та щонайменше 14 поверхів.

Також тут буде підземний паркінг на 198 місць, коференц-хол на 135 місць, кафе, ресторанспортивний комплекс з 25-метровим басейном, приміщення для 44 офісів, готель на 132 номери, тераси та внутрішній двір на даху площею 282 м кв.

Вказано, що будівля матиме декілька сучасних технологічних рішень. Зокрема, на фасаді встановлять сонцезахисні та енергоощадні вікна, автономне освітлення фасаду. Додають, що підвищена парусність в місці заглиблення пірамід у куб дозволить генерувати електроенергію з допомогою власної вітряної електростанції. Також буде зелена парковка та зарядки для електроавтомобілів, скутерів, велосипедів, гіробордів й самокатів.

Відкритий парк розмістять на висоті 14 поверху. Обіцяють, що туди відвідувачів підійматимуть сучасні надшвидкісні ліфти.

ВХІДНА ЗОНА

За рахунок заглиблення перших двох поверхів будівля немов парує у повітрі. Нетривіальна форма NEW створює оптичну ілюзію невагомості, а у фасадах відбивається зелень парку.

 

– Ми стираємо межі та формуємо єдине середовище. Немає жодної людини, яка б не хотіла зайти всередину, – йдеться у презентації.

Зазначають, що чотири грані NEW символізують технологічність, природу, космос та IT.

ВИСТАВКОВИЙ ЗАЛ

Експоцентр стане платформою для проведення зустрічей, заходів, навчальних конференцій для підприємців, винахідників та інженерів.

 

 

СПОРТИВНА ЗОНА

Створять власний фітнес-центр зі спа-зоною і басейном, тренажерним залом і залом для групових тренувань.

 

 

 

– Спортивна зона унікально поєднана з парковою інфраструктурою. Уявіть, що тренуючись в приміщенні, ви ніби перебуваєте у парку, – додають у презентації.

ОФІСИ

Усі 44 офіси розмісять на 11 поверхах. Планування формату open space (відкритого простору – ред.) дозволять раціонально використовувати усю площу офісу. Висоту стелі збільшать до 3,3 м та встановлять панорамні вікна.

 

Перший та останній поверхи офісного блоку поєднає видовищний канал, щоб наповнити простір природнім світлом. Це дозволить перетворити NEW на найбільший бізнес-центр Вінниці.

ГОТЕЛЬ

Готель матиме власний парк-дворик на 14 поверсі та панорамний вид на Центральний міський парк. Саме сюди виходитиме тунель, що бере свій початок в атріумі офісного блоку.

 

 

– Відвідувачі готелю оцінять усі переваги NEW – власний спортзал з басейном, конференц-хол, ресторани та кафе. Вхід в готель спроектовано з боку парку, щоб ви почували себе, неначе на закордонному курорті, – додають у презентації.

Нагадаємо, що наразі розпочались громадські обговорення щодо можливості будівництва цього багатофункціонального комплексу. Зауваження та пропозиції прийматимуть до шостого квітня.

Читайте також: На Магістратській планують збудувати багатофункціональний комплекс: розпочались обговорення

 

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.