Публікації за датами

На Вінниччині минулої доби рятувальники ліквідували 16 пожеж і 12 з них — у житловому секторі.

Про це повідомляє «Вежа» з посиланням на сайт ГУ ДСНС у Вінницькій області.

Несправність пічного опалення спричинила загоряння в приватних будинках у Вінниці, с. Новоселівка Брацлавської громади, с. Камінське Чернівецької громади, с. Розкопане Погребищенської громади, с. Одаї Тульчинської громади, с. Никифорівці Немирівської громади, у селищах Чернівці та Розкошівка Теплицької громади.

Також вчора у Вінниці на вул. Левка Лук’яненка ліквідували пожежу в побутовому приміщенні одного із підприємств. Займання сталося через необережність під час куріння.

Крім цього, загасили загоряння на фермі в с. Михайлівка Вороновицької громади. А ще низку пожеж приборкали в приватних домоволодіннях у Вінниці, с. Грушка Могилів-Подільської громади, с. Флорине Бершадської громади та в селищі Теплик. Їх спричинило коротке замикання електромережі.

Зафіксована ще одна пожежа на транспорті — у с. Бортники Тульчинського району. Що спровокувало займання – встановлюють.

Ніхто з людей не постраждав.

Фото – ГУ ДСНС у Вінницькій області

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Останні Новини Вінниці

Всі новини

Дякуємо!

Тепер редактори знають.