Реклама
Верстка веб-сайту є ключовим етапом розробки, що визначає естетику і функціональність сторінки. Сьогодні поговоримо про те, що таке Бутстреп, як під час верстки використовувати HTML блок і що означає адаптивна верстка веб-сторінок.
Що таке верстка і з чого складається
Верстка сайту – це процес створення структури та загального зовнішнього вигляду веб-сторінки. Вона включає в себе розміщення та стилізацію елементів, забезпечення зручного та естетичного інтерфейсу для користувачів.
Так Pixel-Perfect верстка, або як її ще називають Pixel-to-Pixel – це точне відтворення макету. Кожен піксель стоїть там, де задумано дизайнером. Подібне зменшує ризик виникнення візуальних дефектів та може бути важливим для збереження корпоративного стилю. В той же час адаптивна верстка – це створення дизайну, який може змінюватися в залежності від пристрою користувача.
Основні компоненти, з яких складається верстка – HTML, CSS, JavaScript. Перший визначає структуру документа та його елементи. Другий – відповідає за стилізацію елементів, задаючи їхні кольори, розміри, шрифти та розташування на сторінці. Він робить веб-сторінку привабливою та зручною для користувача. А JavaScript додає інтерактивність та функціональність до сторінки. Він може взаємодіяти з елементами сторінки, забезпечуючи динамічний та адаптивний досвід користувача.
Блоки HTML
Верстка за допомогою блоків в HTML використовує блокові елементи для побудови структури веб-сторінки. Блокові елементи призначені для організації та групування контенту, а їх стилізація за допомогою CSS дозволяє створювати зручний та естетичний дизайн. Але більшу частину робить в HTML тег div.
Верстка div-ами
Верстка <div> елементами для верстки є загальним підходом, який дозволяє розробникам гнучко організовувати та стилізувати сторінку. <div> є універсальним блоковим елементом без семантичного значення, і його використання зазвичай обумовлене потребою утримання групи елементів для стилізації або маніпулювання за допомогою JavaScript. В HTML div верстка припускає використання семантичних тегів, таких як <header>, <main>, <nav>, <section>, <aside>, <footer>, може поліпшити структуру документа як для розробників, так і для пошукових систем.
Використання Bootstrap styles
Використання Bootstrap для стилізації та розмітки може значно полегшити процес розробки веб-сайту. Bootstrap – це фреймворк CSS та JavaScript, який надає готові компоненти та стилі для створення ефективних та адаптивних інтерфейсів. Серед основних переваг Bootstrap div style:
- широкий набір готових компонентів;
- висока адаптивність;
- сітка, яка робить Bootstrap дизайн більш пропорційним.
Таким чином, варто сказати, що верстка веб-сайту – це мистецтво поєднання креативності та технічної ефективності. Якщо вам хочеться дізнатися більше про class “jumbotron” та опанувати роботу з JS trim – вам допоможе Комп’ютерна школа Hillel. З нею ви отримаєте максимум ефективності та практики.
За матеріалами: https://itwiki.dev/
Дякуємо!
Тепер редактори знають.