Оновлено: 15 Червня 2018, в 15:27
У дворі багатоповерхівок на Старому місті облаштували міні-автодром для дітей з усіма необхідними розмітками та навіть дорожніми знаками, аби малеча вже з дитинства вивчала правила дорожнього руху.
Дорогу із роздільною смугою, пішим переходом, світлофором та огорожею нещодавно облаштували мешканці багатоповерхівки для того, щоб убезпечити своїх дітей, повідомляють у сюжеті телеканалу “ВІТА”.
Як розповів мешканець двору Володимир Романенко, таким чином вони хотіли вирішити проблему, коли діти виїздили кататися на своїх самокатах та велосипедах на проїжджу частину.
Раніше мешканцям вдалося також вирішити й іншу проблему – рішенням загальних зборів мешканців двору було заборонено автівкам паркуватися у дворі. Для цього встановили навіть спеціальний знак.
– Діти хотіли їздити по колу, але воно було так розташовано, що вони обов’язково виїжджали на проїжджу частину і тоді вирішили зробити для них внутрішнє коло у дворі, яке убезпечить їх, щоб діи не виїздили на проїжджу частину. Була критична ситуація, тому що дійсно і водії скаржились, і мами не встигали дивитися, – розповів мешканець двору та депутат міської ради В’ячеслав Заремба.
Таким чином було вирішено зробити внутрішній проїзд, щоб дати дітям можливість безпечно їздити по колу. Проект двору та роботу виконали фахівці депаратменту житлового господарства та підприємства, яке займається організацією регулювання та безпеки дорожнього руху міста.
Задоволеними лишились як батьки, так і діти.
– Іноді ми граємо в ігри, що є поліцейський який зупиняє, якщо хтось порушує правила, – розповіла юна мешканка двору Дарина Базяка.
– Не виїздити на зустрічну полосу, якщо хочеш когось об’їхати, то спершу треба подивитися чи на зустрічній полосі нікого немає, а також зупинятися перед пішохідним переходом, – підтримала Анастасія Заремба.
– Треба надягати шолом і всякі “надягалки”, щоб не поранити руки, і колінця, і все різне, – додала ще одна Настя.
Таким чином велосипедистам та іншим учасникам дорожнього руху вже з дитинства доводиться вчити правила, щоб не “платити” умовні штрафи. І для того, щоб нагадати велосипедистам правила дорожнього руху, запросили справжніх патрульних поліцейських. На думку лейтенанта Олени Вотякової, можна годинами надавати дітям теоретичну інформацію, але правила зрозуміють вони найкраще саме на практиці.
Дякуємо!
Тепер редактори знають.