Публікації за датами

  • 19 Квітня/ 16:30

    Vinnytsia

    Публікація19.04.1716:30

    Автор:Марина Однорог

    Доступна Вінниця: «Гармонія» запрошує на інклюзивний квест

Скільки у Вінниці є доступних місць для людей з інвалідністю, чи відповідають вони стандартам та як зробити місто справді доступним для таких людей? Допомогти інклюзії активніше впроваджуватись в життя вінничан зможуть всі охочі.

Пандуси, кнопки виклику, адаптовані двері — це лише частина того, що може допомогти людям з інвалідністю комфортно пересуватись містом і не обмежувати себе у відвідуванні певних закладів. Вже 26-го квітня з 15.00 до 18.00 вінничани зможуть допомогти цим людям у створенні карти доступних місць для людей з інвалідністю.

Все  відбуватиметься у формі цікавого квесту по місцях доступності у Вінниці, під час якого всі збиратиметься інформація щодо їх «справжньої» доступності. Ініціатором квесту є ГО «Гармонія», а координуватиме квест лідер спільноти картографів Google Олег Костюкевич.

Як розповіла волонтерка ГО «Гармонія» Сюзанна Жуковська, саме Олег займається розробкою квесту і буде його куратором. Звичайно, люди з інвалідністю на собі протестують місця, але через обмежений ресурс їм ніяк не обійтись без допомоги небайдужих вінничан.

  • Наразі зголосилось близько 30 осіб – від студентів з різних навчальних закладів до представників молодіжних організацій. Після Великодня ситуація покращилась і люди почали активно реєструватись. Звичайно, приєднатись може будь-хто, але бажано зареєструватись або ж прийти на початок квесту, так як буде проводитись інструктаж та розподіл по командах, – розповіла Сюзанна Жуковська.

До того ж, Сюзанна наголосила на важливості реєстрації і тому, що в організаторів є ідея проводити аудит і надалі, а також постійно моніторити ситуацію, а квест — це змога отримати важливі знання щодо доступності в ігровій формі.

Місце зустрічі: Майдан Незалежності

Для реєстрації потрібно написати Сюзанні Жуковській у фейсбуці.

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

author avatar
Марина Однорог
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть
Ctrl+Enter

Дякуємо!

Тепер редактори знають.