У Вінниці 25 березня відбудеться благодійний турнір з боулінгу в підтримку дітей з синдромом Дауна. Десять команд будуть змагатись за «Сонячний кубок Поділля».
Змагання відбуватимуться з 10:00 до 13:00 у «Люди Fusion Place», що знаходиться в торговельно-розважальному центрі «Мегамолл». Кожен може позмагатись за кубок, створивши команду із чотирьох-п’яти людей, проте потрібно сплатити мінімальний внесок для участі – дві тисячі гривень з команди.
Ці гроші підуть на друк інформаційної продукції про синдром Дауна, а також на ремонт та обладнання приміщення, яке знаходиться за адресою вулиця Соборна 15А, де будуть відбуватись заняття для дітей з цим синдромом.
- Ми плануємо, що в змаганнях візьмуть участь десять команд, які будуть складатись із чотирьох-п’яти людей, які представляють різні сфери діяльності: адвокати, медики, студенти-волонтери. Також одна команда буде збірна дітей із синдромом Дауна та їх батьків, – розповідає організаторка турніру Тетяна Гнатик.
Під час турніру для дітей буде підготовлена розважальна програма від аніматорів та ведучого турніру – Олександра Теренчука. Також будуть солодощі і так званий «Пиріг дружби».
Окрім цього організатори планують декілька майстер-класів, таких як: малювання на піску та випікання печива, а також імпровізовану лотерею для дітей.
Команди, що зайняли перше, друге та третє місця отримають кубки, а чемпіони турніру також – картину намальовану 14-річною дівчинкою з синдромом Дауна.
- Дітей з цією хворобою називають ще «сонячні діти» тому що вони дуже позитивні, в них завжди посмішка на обличчі. В світі не було зафіксовано жодного злочинну, скоєного людиною з синдромом Дауна. Ці люди не бувають агресивними, – пояснює пані Тетяна.
Зі слів організаторів, залишилось місце ще для однієї команди. Зареєструватись можна за телефонами: (067) 376 75 85, (093)570 63 75.
21 березня – всесвітній день підтримки людей з синдромом Дауна. У всьому світі проходять флешмоби, назва яких перекладається з англійської, як «різнокольорові шкарпетки». Люди вдягають кольорові шкарпетки в знак підтримки людей з цією хворобою.
Дякуємо!
Тепер редактори знають.