Стан вінницьких громадських криниць погіршився у порівнянні із минулим роком. Всього 33% за показниками – у задовільному стані, всі інші потребують ремонту, очистки та дезінфекції.
Про це сьогодні, 22 грудня, прозвітувала Ірина Односталко, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби у м. Вінниці.
Цікавим з огляду на це є факт, що у 2015-му році відремонтовано, очищено, продезінфіковано було 138 криниць громадського користування, а 2016-го року цифра зросла до 585-ти криниць.
Ірина Односталко розповіла, що минулого року відхилення якості води водогону за мікробіологічними показниками 2015 року складало 3,3%, а ось цьогоріч – 4,1%. Якість питної води, дослідженої з криниць громадського користування, також дещо погіршала: відсоток відхилення від норми за мікробіологічними показниками – 79,6% (а 2015 року – 51,3).
Також зросла динаміка прийняття на баланс та обслуговування КП «Вінницяоблводокнал» мереж водогону: минулого року ця цифра складала всього 3,2 кілометри, цьогорічна – 28,3.
Кількість поривів на водогінній мережі за десять місяців 2016 року – 468 разів. Для порівняння минулого року за 12 місяців, ця цифра складала 460 разів.
Загалом, «позитивом» у виконанні «Плану основних заходів з поліпшення водопостачання населення міста Вінниці на 2012-2016 роки» є: повна підготовка водопровідних насосних станцій до зимового періоду; виконаний ремонт покрівель, зміщувачів на кількох станціях; прочищено резервуари чистої води; проводяться випробувальні роботи по введенню реагентів в різних точках підйому води насосних станцій для оптимізації використання коагулянту та низка інших робіт.
Вінницький міський голова Сергій Моргунов загострив увагу присутніх на тому, що все необхідне для виправлення недоліків є, відтак висловив сподівання, що наступного року показники значно покращаться.
Дякуємо!
Тепер редактори знають.