Чому сучасні телефони стали незамінною частиною нашого життя

14:46
Автор: admin
Become a Patron!

Реклама

Згідно з міжнародною статистикою, типовий користувач телефона перевіряє його близько 58 разів на добу. Наразі це не здається дивним, однак ще 20 років тому годі було й уявити появу гаджетів, здатних замінити безліч інших пристроїв. Варто розібрати, як смартфони увійшли в наше повсякденне життя. А вибрати новий телефон відповідно до власних щоденних сценаріїв роботи та дозвілля можна за посиланням: https://rozetka.com.ua/ua/mobile-phones/c80003/preset=smartfon/.

Найпростіші приклади незамінності смартфонів у повсякденному житті

Значення телефона прийнято зводити лише до сидіння в соцмережах. Однак приклади його використання, наведені нижче, демонструють, що навіть у найбільш дрібних аспектах повсякденності смартфон доводить свою значущість:

  1. Будильник. Нечасто в оселі можна зустріти класичний механічний будильник, покликаний сигналізувати про те, що час вставати. Та в ньому і немає особливого сенсу, якщо для використання цієї функції достатньо зробити два свайпи на екрані смартфона.
  2. Нотатки. Люди, які для того, щоб занотувати важливу інформацію, носять із собою блокнот та ручку, найчастіше виглядатимуть немов прибульці з іншої часової лінії. Та і чи варто мати з собою увесь цей інструментарій, якщо застосунок для ведення нотаток є на кожному сучасному смартфоні.
  3. Музика. Ще 30 років тому для того, щоб послухати пісню, уривком почуту по радіо, необхідно було мати програвач і додатково піти в магазин за фізичним носієм музики. Зараз достатньо лише скористатися вбудованим плеєром або одним зі стримінгових сервісів, де у два кліки доступна практично вся музика світу. Зручно, чи не так?
  4. Комунальні платежі. У тому, щоб їхати на інший кінець міста, а потім провести цілий день у чергах, немає жодного задоволення. Власне, і потреби в цьому тепер немає, оскільки можна скористатися відповідним застосунком.
  5. Банківські операції. Якщо банку потрібен певний документ, не потрібно безпосередньо йти до відділення, достатньо просканувати копію камерою смартфона та надіслати їм до каналу зв’язку. А якщо потрібно скинути кошти другові за вечерю у ресторані, це вирішується в декілька кліків.

На перший погляд, повсякденні дії не отримали суттєвих змін, які б стосувалися кожного побутового аспекту. Однак складно не погодитися з тим, що так життя дійсно стає простішим.

AD_4nXf41ujqBB7RzpQo4KLKxxYV-ihRqNBeASC-Vk1GNy9piUNy03rOqgbBH6VPzDz3YcZOW5QleclUHsrOZygZ_8RDIFQxcy662ALA-9rl8W83bA8WytoJ_vZ5sikqMM9iJztPHND_IA?key=r8Zhs-XiouwzR0vyF4P1ccEf

Соціальна взаємодія та смартфони

У минулому для того, щоб зв’язатися з рідними та близькими, потрібно було шукати стаціонарний телефон. А у випадку зі знайомими, які перебувають в інших країнах або регіонах, виникала необхідність через листування обмінятися номерами телефонів, щоб встановити зв’язок. Розповсюдження смартфонів стерло ці обмеження. Користувач може зв’язатися за допомогою тексту або відеозв’язку з кожним зі своїх контактів у телефонній книзі. Базова можливість завжди залишатися на зв’язку, що з’явилася з першими стільниковими телефонами, модернізувалась, і це дивовижно.

Кожна людина, свідомо чи ні, прагне до повсякденного комфорту. Здебільшого, саме це прагнення й зумовило розповсюдження смартфонів.