Публікації за датами

  • 12 Січня/ 13:59

    Vinnytsia

    Публікація12.01.1813:59

    Автор:Vежа

    Біля Вінниці вночі протестувальники перекрили трасу міжнародного значення. ФОТО, ВІДЕО

Учора, 12 січня мешканці села Михайлівка Вінницького району перекрили трасу міжнародного сполучення М-12 поблизу села Писарівка.

Люди постійно ходили пішохідним переходом, таким чином не даючи змоги автомобілям – зокрема великій кількості вантажівок – продовжити рух.

Причиною блокування траси став земельний конфлікт: люди переконують, що в них незаконно відібрали землю, котрою вони користувалися ще з 90-х років для випасу худоби. За словами селян, цього дня на територію пасовища приїхала сільськогосподарська техніка, яка зорала половину урочища. Техніка прибула у супроводі молодиків спортивної зовнішності, котрі використали проти обурених селян сльозогінний газ та побили кількох мешканців Михайлівки.

За словами протестувальників, конфлікт за цю земельну ділянку триває вже не перший рік. Нещодавно на територію урочища був накладений арешт, який забороняє будь-яке використання землі. Саме спроба розорати урочище та агресивні дії невідомих молодиків обурили селян та змусили їх перекрити дорогу, аби привернути увагу громадськості та влади до проблеми.

Станом на зараз рух трасою розблоковано. На ранок з’явилася інформація, що протестувальники планують пікетувати Вінницьку ОДА. Ми продовжуємо стежити за розвитком подій.

Фото з сайту Vinbazar

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

author avatar
Vежа
Адміністрація сайту

Дякуємо!

Тепер редактори знають.