«Альянс Живої Солідарності»: на Вінниччині шукають менторів, які розвиватимуть село Стіна

8:58
Автор: Vежа

На Вінниччині шукають волонтерів, які допоможуть розвивати сільські території, впроваджуючи освітні, культурні та молодіжні ініціативи. Проект триватиме до лютого 2022 року. 

У громадській організації «Пангея Ультіма» започаткували новий проект «Альянс Живої Солідарності». Для цього, у Вінниці та області шукають трьох менторів віком 18-35 років, які пройдуть навчання та отримають необхідні інструменти й фінансування для реалізації проектів громадянської солідарності та неформальної освіти у селі Стіна, що в Томашпільському районі.

Село Стіна

 

Проект триватиме з 15 жовтня 2020-го до 28 лютого 2022 року. Протягом часу відбуватимуться різноманітні заходи, які сприятимуть об’єднанню місцевого сільського населення навколо команди «Альянсу Живої Солідарності» та Еко-Центру Стіна. Також передбачена співпраця з закордонними колегами, обмін досвідом та реалізація ініціатив солідарності – від культурних заходів до навчання та волонтерських таборів.

– Центр розвитку «Пангея Ультіма» запрошує тебе до команди незалежних активістів розвитку сільських територій через застосування освітніх, культурних та молодіжних механізмів. Отримай під своє менторське крило справжню сільську громаду – село Стіна вінницької області, Томашпільського району. Долучись до команди, що розвиває тут «Еко-центр у Стіні» та сприяє популяризації села для туризму, адже тут є багато цікавого! – йдеться у дописі.

Усі зацікавлені можуть заповнити анкету кандидата у ментори за ЦИМ посиланням. Додаткову інформацію можна отримати у координатора проекту від «Центр розвитку Пангея Ультіма» Ярослава Геращенко: (097)6402756[email protected]. Більше про проект можна почитати ТУТ.

Проект «Альянс Живої Солідарності» реалізується ГО «Центр розвитку Пангея Ультіма» у співпраці із іншими чотирма громадськими організаціями: з Німеччини (GrenzKultur), Греції (Tandem), Польщі (ArteEgo) та Італії (Joint) та за підтримки програми ЄС Erasmus Plus. Кожна із організацій виконує окрему важливу роль для своїх цільових груп у власних громадах. Спільна мета – об’єднати методологічні підходи та експертно-операційні можливості для посилення впливу проектів солідарності, що реалізується кожним із партнерів та розвинути спільноти молодіжних працівників (менторів), котрі рухають ці проекти.

Читайте також: “Маленькі Карпати” з каменю і легенд: історія села Стіна. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: Відродження ремесла бабусь: як на Вінниччині виготовляють доріжки на столітніх верстатах. ФОТО, ВІДЕО

Читайте також: Місце зустрічі культур: як у селі на Вінниччині стару хату перетворили на еко-центр. ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.