Оновлено: 25 Травня 2018, в 12:35
“Падіння орла” та “Сузір’я Дів”, які відкриють світ фентезі та серйозна дискусія про сучасний стан християнства в Україні вже наступного тижня в книгарні “Є”.
Наступний тиждень у книгарні “Є” буде доволі насичений подіями різного формату. Тут відбуватимуть презентації як і перших романів авторів, так і вже дуже відомих на всю країну та поза її межами.
22 травня – Презентація роману-фентезі Андрія Гулкевича «Падіння орла»
22 травня о 18.30 в книгарні «Є» відбудеться презентація роману-фентезі Андрія Гулкевича «Падіння орла».
- У Долині Рогу, захищеній високими горами та оточеній безмежним океаном, століттями мирно жили люди, забувши про війни, хвороби та голод. Однак безтурботне життя одного з вельможних мешканців Долини, юного Дейлара, раптово змінилося. У своїх мандрах юнак натрапляє на міфічні створіння, які вважалися зниклими, вступає у смертельний бій з ворогами рідної фратрії та дізнається про страшні таємниці, ретельно приховувані від людей. «Падіння Орла» – незабутня зустріч з новими світами, сповненими пригодами, інтригами і таємницями, – йдеться в анонсі події.
У блозі Видавництва Старого Лева пишеться, що роман «Падіння Орла» — історія про пригоди Дейлара, юнака з ідеального світу, змушеного вирушити в мандри й дізнатися, що реальність насправді повна небезпек. Автор пропонує варіацію на тему «меча та магії»: мікс з обов’язкового Толкіна, модного Мартіна та класичного Дюма. Хоча роман і не вражає несподіваним сюжетними ходами чи унікальним сеттингом, він ставить кілька актуальних для сучасної України морально-етичних дилем, що не дає назвати роман суцільно ескапічним.
Оскільки «Падіння Орла» — лише перша частина майбутнього циклу, по всьому тексту розвішані рушниці, які вистрелять у бозна якому томі. Текст трохи обтяжують розлогі географічні та релігієзнавчі розвідки. Разом з тим, вони здатні привабити фанатів детального опису фентезійних світів, що, як і сам автор, вважають: спершу має бути карта.
Андрій Гулкевич – народився у Теребовлі Тернопільської області. Закінчив юридичний факультет Львівського національного університету ім. І.Франка та отримав ступінь магістра права у Chicago Kent College of Law. Живе та займається приватною юридичною практикою у Тернополі. «Падіння Орла» є дебютною книжкою автора та першою з трилогії Дейлара.
23 травня – презентація роману Дари Корній «Сузір’я Дів»
23 травня о 18.30 відбудеться презентація нового роману Дари Корній «Сузір’я Дів» за участю авторки. Вінниця буде одним із першим міст, яке дізнається більше про «Сузір’я Дів».
-Є таке сузір’я, в якому кожна жінка від народження має свою зорю. Є така й у Василини –представниці давнього шляхетного роду Коморовських. Мабуть, ця зоря й оберігає дівчину в складні моменти. А може, її захист – то старовинний оберіг, подарований бабусею Терезою? Чи то сама бабуся, яка душею-зіркою-птахою прилинула до онучки, щоб уберегти її від чогось лихого? «Сузір’я Дів» – плетиво жіночих доль, пов’язаних давнім амулетом, фатальним прокляттям і родинною історією, яка рясно скроплена моторошними таємницями, лукавими інтригами, безневинною кров’ю, підступними зрадами, безоглядною самопожертвою, справжнім коханням, що густим шлейфом тягнеться за Василиною від XVІІІ століття і до наших днів, – пишеться в анотації до книги.
Дара Корній – українська сучасна письменниця. Володарка відзнаки «Золотий письменник України» (2016 рік). Пише і для дітей, і для дорослих. Сумарний наклад її творів – біля 200 тис. примірників. Працює в жанрі соціально-побутової прози та в жанрі міського фентезі, гармонійно вплітаючи в сучасний світ елементи слов’янської дохристиянської міфології, майстерно використовуючи народні казки, легенди, обряди.
27 травня – дискусія «На шляху до помісної церкви в Україні»
27 травня о 17.00 в книгарні «Є» відбедеться дискусія «На шляху до помісної церкви в Україні» за участю Кирила Говоруна. Модеруватиме Назарій Давидовський.
Організатори зазначають, що у розмові з Кирилом Говоруном можна буде осмислити сучасний стан християнства в Україні на шляху до помісної православної церкви, якої прагнуть самі віряни. Автор книжки «Мета-еклезіологія: хроніки самоусвідомлення Церкви» намагається вловити в потоці церковної свідомості константи та перемінні й окреслити лінію розмежування між суб’єктом та об’єктом церковного самопізнання, сприяти різним християнським традиціям в Україні краще усвідомити, що означає бути Церквою, і знаходити краще порозуміння із християнами інших традицій.
Кирило Говорун – архімандрит, PhD, кандидат богослов’я, старший викладач Стокгольмської школи теології, науковий співпрацівник Колумбійського університету (США), публіцист.
Дякуємо!
Тепер редактори знають.