Територія Театральної Творчості — це проект Анни Вараниці, в якому поєднує театральне мистецтво з соціальним та психологічним аспектом, хореографія та музика. Всі актори непрофесіонали, але кожна їх вистава збирає аншлаги.
18 грудня о 18.30 галереї «ХХІ» відбудеться святкування 3-річчя «Території Театральної Творчості».На концерті гості зможуть побачити виставу «Без зайвого», номери від танцювальної школи «Болеро», а також вокальні від Вероніки Пінчук та Максима Тріски. Наразі всі сюрпризи засновниця проекту Анна Вараниця тримає в таємниці.
Дівчина також розповіла Vежі, що створення «Території Театральної Творчості» – це невипадкова випадковість.
- Спробувавши себе в ролі ведучої на одному з наших вінницьких каналів, маркетолога в Києві та Дніпрі, я повернулася в рідне місто з бажанням творити! І саме в цей момент мені запропонували втілити один соціальний мистецький проект в межах однієї громадської організації. Та соціальна постановка стала відправною точкою, а її учасники – моїми студійцями, які виявили бажання ходити на заняття та на репетиції постійно, – розповідає про старт «ТТТ» Анна.
Дівчина не має акторською чи режисерської освіти та в період, коли жила в Києві відвідувала школу-театр «Образ», ще свого часу була учасницею різних театральних гуртків в школі та при міськвиконкомі. Анні це завжди подобалося, та вона не думала, що це стане її напрямком. Стосовно режисури, то єдиним вчителем вважає власний досвід.
Зараз на рахунку «ТТТ» вже чотири виставу, а п‘ята готується спеціально до 3-річчя. Перша вистава, з якої все почалося, – це хореографічна соціальна постановка «Не піддавайся спокусі наркотика» до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДОМ.
- Потім вже в межах ТТТ було «Розірване коло» – це мій такий перший арт-пазл, де були три дії Сучасне, Минуле та Майбутнє, де події також перепліталися за допомогою вокалу, поезії і танцю. З цієї вистави я потім виокремила один танець, який став одним з улюблених номерів, і який потім ми повторювали всі ці роки на багатьох концертах і заходах: історія двох закоханих під неймовірну пісню «November Rain» Guns N’ Roses. А взагалі ця вистава ще також мала соціальний підтекст і піднімала проблему еміграції і сама назва «Розірване коло» символізувала, що в наших руках здатність творити своє сьогодення і розірвати коло невдач і смутку, – ділиться спогадами Анна.
Третя – це дуже світла та романтична вистава «Між нами сонце» під пісні Френка Сінатри та Луї Армстронга, це режисерська інтерпретація оповідання О.Генрі «Дари волхвів». Цієї осені відбулася прем’єра четвертої вистави «Імпульс. Діалог», яка стала для Анни переломною в багатьох її особистих моментах і новою сходинкою в професійному плані.
- Вистава про вибір та його наслідки, пошук свого шляху і про сімейні цінності. «Імпульс. Діалог» також в формі арт-пазлу, де все переплітається, поєднується…гра акторів, сюжетні лінії, вокал, хореографія…. І ось несподівано, після повтору «Імпульсу» прийшло нове натхнення, думки та кілька життєвих ситуацій, які наштовхнули написати за тиждень «Без зайвого». Це вистава-метафора,в якій 5 героїв: Він і 4 жінки-метафори: Честність, Сила, Одкровення, Бажання. Дуже мало часу на підготовку, та маю в планах презентувати її вже 18 грудня на святкуванні «ТТТ – 3 роки»., – розповідає Анна.
Актори студії – це абсолютно різні люди: студенти, фотограф, лікар, спеціалісти в галузі IT та багато інших представників різних напрямків і професій. Це люди, які знаходять в творчості для себе віддушину.
Вартість запрошення 150 гривень, деталі – 0938885585
Фото надані Анною Вараницею
Дякуємо!
Тепер редактори знають.