Презентація цього випуску журналу особлива тим, що до роботи над ним приєдналися вінничани — журналістка Інна Сандюк та фотограф Vежі Андрій Завертаний. Саме вони підготували матеріал про історію годинників із залученням колекції легендарного закладу – вітальні щасливого часу «Панъ Заваркінъ ти Синъ».
Журнал «Куншт» поєднує науку з креативним дизайном, розказує про ідеї та винаходи, які змінюють світ, пояснює те, що відомо вченим про Всесвіт. З кожним випуском журналу розширюються горизонти відомого та підтверджується ідея про те, що наука не позбавлена краси та творчості. Останнім часом редактори все більше подорожують Україною та презентують журнал, паралельно проводячи пізнавальні лекції.
До Вінниці вони завітають 30 листопада о 18.00 в книгарню «Є»: там відбудеться презентація сьомого випуску журналу, до роботи над яким приєдналися вінничани — журналістка Інна Сандюк та фотограф Vежі Андрій Завертаний. Саме вони підготували матеріал про історію годинників із залученням колекції легендарного закладу – вітальні щасливого часу «Панъ Заваркінъ ти Синъ».
- Ми вперше їдемо до Вінниці з кількох причин. Так, у нас справді є вінницькі автори, і це чудово, що ми можемо приїхати і вони візьмуть участь у презентації й розкажуть про роботу над текстом.
- Інна Сандюк та Андрій Завертаний створили красивий візуальний і цікавий текстовий матеріал про годинники. Можливо, у Вінниці знали про цю колекцію годинників, проте загалом люди дивуються, що можна приїхати і побачити її у кав’ярні, а не вдома у якогось колекціонера.
- Крім того, ще одна важлива причина – це те, що в нашій команді вже кілька років є вінничанин. Йдеться про нашого випускового редактора Миколу Рачка та випускову редакторку Ірину Опаріну. Тож частково веземо презентацію додому – сподіваємося, що це буде теплий візит. Ну і, звісно, ми потихеньку мандруємо Україною, – розповіла Vежі випускова редакторка журналу Юлія Білоус.
Що переслідує нас усюди? Від чого неможливо сховатися ні вдень, ні вночі? Що об’єднує Супутник Землі, місто в Британії та годинники «Breguet»? Відповідь проста – час, який у вигляді біологічного годинника «живе» навіть у нашому мозку. Творці журналу про науку як мистецтво «Куншт» розкажуть те, про що ви, можливо, й не задумувалися. Які концепції часу існують, чому він так швидко минає, і чи справді час – це частково наша з вами вигадка?
- Очевидно, всього не охопиш, про час можна говорити довго і розглядати його з різних поглядів. У сьомому номері ми говоримо про смерть, прокрастинацію, теорію простору-часу, різні моделі часу. Звісно, ми не могли оминути і філософію – йдеться про сам концепт часу. Крім того, говоримо також і про те, як людина намагається обманути час. Зрештою, всі ці теми однаково цікаві, вони розширюють наше розуміння того, що ми вважаємо часом, – додає Юлія.
Випускові редактори «Куншту» Микола Рачок та Юлія Білоус обіцяють, що з часом на презентації гратися не будуть, а от з людьми — так.
- Експериментуватимемо з нашим сприйняттям часу. Це буде неймовірно цікавий досвід. Беріть з собою папір та ручки, – говорять організатори.
На презентації можна буде придбати різні випуски журналу.
Фото: Куншт
Дякуємо!
Тепер редактори знають.