Догралися: через вандалізм «міні-Вінницю» закрили для відвідувачів і почали реставрувати

15:28
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Через вандалізм та “нестримну жагу” деяких вінничан вилізти на пластикові макети «міні-Вінниці» задля гарного фото та розваги, локацію закрито відсьогодні, 19 вересня, та щонайменше до п’ятниці, 22 вересня.

Як розповів у телефонній розмові Vежі директор міського комунального підприємства «Вінницязеленбуд» Ігор Любовський, який до речі на лікарняному через проблеми з тиском, вандали викрали абсолютно усі фігурки чоловічків у міні-будівлях, газон – витоптали.

Фігурки під «Аркою» та у міні-будівлях наразі відсутні

  • Розумієте, ми стараємося зробити в нашому місті щось гарне, все облаштовуємо, щось будуємо, ремонтуємо. І не за кошти людей, а за свої, підприємства. Але просто боляче дивитися, коли жінка саджає свою дитину на макет і наче вважає, що їй хтось щось винен, хамить нашим співробітникам. Або ж коли робиш молодій матусі зауваження, а з її вуст ллються тонни бруду, в присутності власної дитини та чужих – то вже й не знаєш, що з цим робити.

Комунальники захистили «Міні Вінницю» парканом та міркують над платним входом. ФОТО

Збитки, каже Ігор Любовський, ще не підраховували. Втім, зауважив, що питання запровадження платного входу – відкрите. Один з факторів, що також стримує від прийняття відповідного рішення, – можлива агресія зі сторони вінничан.

  • Ми наразі тимчасово закрили локацію – відновлюємо газон, готуємо таблички із правилами поводження на території, робимо низку таких заходів. Макети вже підфарбували, вони на місці. Там потрібно чоловік з десять охорони, щоб все вберегти, але ми не маємо такої можливості. Тому зараз там чергують наші співробітники – прибиральниці, робочі. Хочу, щоб локація була відкрита, і взимку також. Але ж люди не зважають на огорожу, відеокамери. Поки міркуємо, як вберегтися від вандалів.

Ігор Любовський каже, що КП «Вінницязеленбуд» готове й надалі займатися благоустроєм території, але проблема досі лишається – відсутність у деяких вінничан поваги до чужої праці.

  • Ми людей відправляли за кордон – вони переймали тамтешній досвід. І зробили експеримент – відкрили локацію без паркану. Але виявилось, що це не для наших людей. Наші колеги з Києва мені говорили – «вам це все рознесуть, без паркану точно». Ми не вірили, та вони виявилися правими. До речі, в них там – є паркан, відеоспостереження, але все одно й у Києві теж залізають та ламають.

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.