На Вінниччині, у Оратівській громаді, зафіксували масову загибель бджіл.
Про це повідомляє «Вежа» з посиланням на допис Оратівської громади.
Попередньо причиною цьому зазначено обробку полів (без належного попередження та дотримання правил може призвести до знищення бджіл і завдати серйозної шкоди довкіллю).
Тож усіх причетних просять:
– завчасно повідомляти пасічників про обробку полів;
– дотримуватися правил використання засобів захисту рослин;
– відповідально ставитися до природи та праці інших людей.
Тих, хто має інформацію про проведення обробок полів у даний період, допомогти встановити причини загибелі бджіл.
За кожною загиблою бджолиною сім’єю стоїть велика праця пасічників, роки догляду та внесок у природу і майбутній урожай. Бджоли — це не просто комахи.Це запилення,врожаїв та майбутнє нашої землі, – зазначено у дописі.
Фото – зі сторінки Оратівської громади


Дякуємо!
Тепер редактори знають.