У Вінниці склали 20 протоколів на водіїв, які кермували транспортними засобами з ознаками сп’яніння
Публікація 22 Червня 11:15
Поліцейські Вінниці протягом вихідних склали 20 протоколів на водіїв, які кермували транспортними засобами з ознаками сп’яніння.
Про це повідомляє “Вежа” з посиланням на Телеграм-канал Поліції Вінницької області.
Громадянам нагадують, що керування у нетверезому стані — пряма загроза життю та здоров’ю всіх учасників дорожнього руху.
Водіїв закликають бути відповідальними.
Фото – Поліція Вінницької області
Дякуємо!
Тепер редактори знають.