Публікації за датами

Поліцейські Вінниці протягом вихідних склали 20 протоколів на водіїв, які кермували транспортними засобами з ознаками сп’яніння.

Про це повідомляє “Вежа” з посиланням на Телеграм-канал Поліції Вінницької області.

Громадянам нагадують, що керування у нетверезому стані — пряма загроза життю та здоров’ю всіх учасників дорожнього руху.

Водіїв закликають бути відповідальними.

Фото – Поліція Вінницької області

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Останні Новини Вінниці

Всі новини

Дякуємо!

Тепер редактори знають.