У Вінниці кількість постраждалих внаслідок ворожої атаки 24 березня зросла до 18 людей. Триває фіксація пошкоджень.
Про це повідомляє «Вежа» з посиланням на допис міського голови Сергія Моргунова та Начальниці Вінницької ОВА Наталі Заболотної.
Відомо, що внаслідок вчорашньої атаки є один загиблий, якому 59 років. Також станом на 9 ранку відомо, що кількість постраждалих зросла до 18 людей. З них шість чоловік відправили на амбулаторне лікування. Їм надали допомогу, пошкодження не значні.
Решта людей залишились в лікарні і далі будуть лікуватись. Двом людям зробили складні операції, але їх стан стабілізовано. Це всі цивільні особи (жінки по 74 та 77 років). Двоє поранених залишаються у важкому стані, ще четверо – у стані середньої тяжкості.
Постраждалим мешканцям буде надана фінансова підтримка від міста. Тих, в кого є пошкодження, просять звернутись до Цілодобової варти за номером 15-60.
Фото – ГУ ДСНС у Вінницькій області
Дякуємо!
Тепер редактори знають.