На Вінниччині судитимуть заступника селищного голови, який вимагав гроші за довідку про відстрочку
Публікація 17 Лютого 13:16
Заступника селищного голови у Вінницькому районі судитимуть за вимагання грошей за довідку про відстрочку. Слідчі завершили розслідування.
Про це повідомляє “Вежа” з посиланням на Головне управління Національної поліції у Вінницькій області.
Як відомо, затримали чоловіка у листопаді під час отримання ним хабаря – він пообіцяв місцевому жителю, який є військовозобов’язаним, виготовлення фіктивних документів, необхідних для відстрочки від мобілізації.
Спершу свою «послугу» він оцінив у 1000 доларів, згодом змінив вид «оплати» на талони – 500 л бензину і 500 л дизелю (еквівалент 60 000 грн), для себе й інших осіб, які мали бути залучені до оформлення документації.
Фігурант обвинувачується у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди, впливі на прийняття рішення посадовою особою, а також перешкоджанні законній діяльності Збройних сил України та інших військових формувань в особливий період (ч. 3 ст. 368, ч. 3 ст. 369-2, ч. 1 ст. 114-1 КК України).
Йому загрожує до 10 років ув’язнення з трирічною забороною обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та з конфіскацією майна.
Досудове розслідування здійснювали слідчі Вінницького райуправління поліції за процесуального керівництва Вінницької окружної прокуратури. Оперативний супровід – співробітники Управління стратегічних розслідувань.
Фото – ГУНП у Вінницькій області
Дякуємо!
Тепер редактори знають.