Публікації за датами

  • 27 Жовтня/ 15:40
    Новини

    Публікація27.10.2515:40

    Автор:Вежа

    У Вінниці відбудуться громадські слухання щодо збереження культурної спадщини та розвитку історичного середовища

У Вінниці 6 листопада відбудуться громадські слухання з обговорення проєкту «Програма збереження культурної спадщини та розвитку історичного середовища ВМТГ на 2026-2028 роки».

Про це повідомляє “Вежа” з посиланням на Департамент архітектури та містобудування ВМР.

До участі запрошуються жителі Вінницької МТГ, представники інститутів громадянського суспільства, бізнес-об’єднання, профільні депутатські комісії, фахівці, зацікавлені сторони, представники медіа.

Захід розпочнеться о 17:00 у залі засідань департаменту архітектури та містобудування Вінницької міськради (вул. Г. Сковороди, 38).

Пропозиції та зауваження до проєкту приймаються у письмовій або електронній формі до 5 листопада включно на такі адреси:

– Електронна адреса: [email protected]
– Поштова адреса: Департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради (вул. Соборна, 59, м. Вінниця, 21050).

Довідки можна отримати за телефоном: (0432) 67 23 65.

Ілюстрація – poradnica.com.ua

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

author avatar
Вежа
Адміністрація сайту

Дякуємо!

Тепер редактори знають.