-
16 Травня/ 15:42
Vinnytsia
Публікація16.05.2515:42
У Вінниці планують виділити 10 мільйонів гривень для Балаклії
У Вінниці з бюджету міської громади планують виділити 10 мільйонів гривень для Балаклії.
Про це йдеться у проєкті рішення “Про передачу у 2025 році субвенції з бюджету Вінницької міської територіальної громади бюджету Балаклійської міської територіальної громади”, який схвалив виконком міської ради.
Ці кошти передбачені на будівництво когенераційних споруд для виробництва електричної енергії КП “Балаклійські теплові мережі”.
– Передати в 2025 році субвенцію з бюджету Вінницької міської територіальної громади бюджету Балаклійської міської територіальної громади в сумі 10 000 000,0 гривень на співфінансування робіт по об’єкту критичної інфраструктури «Нове будівництво комплексних інженерних (когенераційних) споруд для виробництва електричної енергії КП «Балаклійські теплові мережі» Балаклійської міської ради Харківської області за адресами: Харківська область, Ізюмський р-н, м. Балаклія, вул. Соборна, 64, вул. Соборна 109-А, вул. Газовиків, 14, вул. Новоселівка, 103-А, – йдеться у документі.
Нагадаємо, торік Вінниця та Балаклія підписали меморандум про співпрацю у межах національного проєкту «Пліч-о-пліч. Згуртовані громади». Тож Вінниця стала містом-другом для Балаклії.
Ілюстрація – www.kts-eng.com
Дякуємо!
Тепер редактори знають.