Публікації за датами

  • 29 Жовтня/ 15:47
    Анонси

    Публікація29.10.2415:47

    Автор:Vежа

    У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї опублікували “Заходи вихідного дня” на листопад

Вінницький обласний краєзнавчий музей опублікував “Заходи вихідного дня” на листопад. Це, зокрема, різноманітні екскурсії та майстеркласи. 

Як повідомляє Вінницький обласний краєзнавчий музей, серед інтерактивних екскурсій будуть:

«Археологічні мандри: урок виживання» – екскурсія, на якій можна буде побувати у ролі первісної людини, вполювати мамонта та добути вогонь за методом неандертальців, перетерти зерно на зернотерці, як трипільці, а також освоїте середньовічні методи письма.

«Мамонт Вінні та його друзі: подорож у далеке минуле» – інтерактивна екскурсія для наймолодших наших відвідувачів від 5 до 9 років, на якій маленькі екскурсанти зможуть здійснити віртуальну мандрівку в часи Льодовикового періоду.

«Зброя та військове спорядження» – можливість дізнатися як і чим воювали наші предки, а також спробувати себе у володінні зброєю різних часів.

Крім цього, відбудеться пішохідна екскурсія «Мистецькі історії вінницьких вулиць», де можна буде дізнатись про різні стилі в архітектурі, від маньєризму до хай-теку, життя та творчість відомих художників від мистецтвознавиці Тетяни Журунової.

Також відбудуться майстеркласи. Так, на майстер-класі з виготовлення дідуха від Віктор Косаківський дізнаєтесь більше про цю давню традицію, його історію і, звичайно, створите власного дідуха, який стане вам чудовою прикрасою до різдвяних свят.

Разом з Світланою Конотопенко на майстер-класі з виготовлення традиційної різдвяної прикраси поринете у світ давніх українських традицій і створите власноруч “павука” – символ достатку, гармонії та захисту дому.

Реєстрація обов’язкова за номером: 068 725 49 57 (дзвінки приймаються з 10:00 до 17:00).

Ілюстрація – www.ukrinform.ua, фото – зі сторінки музею у Facebook

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

author avatar
Vежа
Адміністрація сайту

Дякуємо!

Тепер редактори знають.