Оновлено: 10 Червня 2024, в 10:52
Реклама
Набридло “возитись” з фізичним SIM-картами? Потрібен номер на “Київстарі”, але шукати “сімку” не хочеться або територіально важко і незручно? На щастя, компанія “Київстар” пропонує можливість придбання eSIM – потрібен лише ґаджет, що підтримує таку функцію.
Втім, eSIM – зручно не лише для вас та вашого смартфону, але й для деяких моделей планшетів та смартгодинників. Відтак, якщо ви хочете е сим киевстар купить – зверніть увагу на вказане посилання. Ми ж далі спробуємо розібратися, чому eSIM – це зручно, потрібно та що це взагалі таке.
Що таке eSIM?
Отже, що ж таке – це eSIM? Фактично – це сучасніший формат тої самої SIM-картки, так звана “вбудована SIM” (від англійського – embedded SIM). Компоненти, необхідні для її функціонування (йдеться про мікропроцесор та вбудовану пам’ять), вже є в платі вашого телефону (ймовірно). Відтак, тепер можна не перейматись з придбанням фізичної “сімки”, а лише придбати та активувати на eSIM тариф з номером від “Київстару”.
ВАЖЛИВО: Функцію підтримують не всі ґаджети. Якщо ви захочете встановити собі функцію eSIM від “Київстару”, варто переконатися, що ваш пристрій може це “потягнути”. Можливість таку ви матимете безпосередньо на сайті “Київстару”. Під час замовлення необхідно буде лише ввести назву та модель свого пристрою в передбачене для цього поле. Крім того, дізнатись, підтримує ваш пристрій функцію чи ні, можна в налаштування телефону, з його параметрів в якомусь з онлайн-магазинів або з технічних характеристик, що їх вказав виробник.
Точно можна сказати, що функцію НЕ підтримують:
– пристрої, моделі яких не було сертифіковано в Україні;
– пристрої, що заблоковано під роботу з іншим оператором (або неофіційно розблоковано);
– окремі моделі “Айфонів” з двома слотами для фізичних “сімок”.
Чому eSIM – це зручно?
То в чому ж сенс цієї функції? Насправді, технологія дійсно має низку переваг:
По-перше – це комфортно. За “вбудованою сімкою” не треба йти до магазина, не потрібно підбирати її формат для свого смартфона і її не загубиш. А якщо раптом буде втрачено сам пристрій, то так просто з нього “вбудовану сімку” не видалиш. Що може полегшити пошук втраченого смартфону (і це вже друга перевага, адже йдеться про посилення безпеки свого пристрою).
По-третє, ви можете одночасно користуватись як наявними фізичними “сімками”, так і отримати вбудовану. А, в залежності від моделі пристрою, на один ґаджет можна “вбудувати” понад 5 номерів. Плюс, як вже було вказано раніше, функцію підтримують окремі моделі планшетів та смартгодинників.
Висновки
Отже, як можна зрозуміти з короткого опису вище, eSIM – це багатофункціонально, зручно та сучасно. Потрібен лише підходящий пристрій та бажання. Відтак, ознайомитися з широким спектром тарифів на eSIM, як придбати та дізнатись більше деталей про функціонал “вбудованих сімок” можна за ЦИМ посиланням на сайті компанії “Київстар”.
Ілюстративне фото – hub.kyivstar.ua
Дякуємо!
Тепер редактори знають.