Публікації за датами

  • 29 Травня/ 15:50

    59 бригада імені Якова Гандзюка

    Публікація29.05.2415:50

    Автор:Vежа

    Вінницька громада передала захисникам 15 Mavic 3T та 100 тисяч сухих душів

Вінницька громада передала захисникам 15 Mavic 3T та 100 тисяч сухих душів. Допомогу отримали бійці 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка.

Про це повідомляється на сайті Вінницької міськради.

 

 

 

– Це одні з найкращих дронів з того, що зараз є. Ми їх використовуємо досить активно. Застосувань у таких Mavic дуже багато. Навіть такі, про які ніхто не здогадувався, – пояснює військовий із частини, що отримала допомогу.

За його словами, сухі душі зараз також потрібні на фронті, адже попереду спекотне літо: «Як взимку були потрібні грілки, так і влітку необхідний сухий душ».

Також вказано, скільком бригадам за час повномасштабного вторгнення вже встигла допомогти Вінницька громада:

– Загалом бригад, яким наша громада допомагає регулярно, зараз 36. Якщо говорити про загальну кількість частин, де ми б допомагали хоча б один раз, з мінімальною потребою – то таких частин близько 50, – цитують Вінницького міського голову Сергія Моргунова.

Фото ВМР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

author avatar
Vежа
Адміністрація сайту

Дякуємо!

Тепер редактори знають.