У Вінниці громадські організації запрошують до онлайн-зустрічі щодо платформи “Дім громадянського суспільства”

16:55
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці запрошують представників та представниць громадських організацій долучитись до онлайн-зустрічі щодо можливостей платформи розвитку та підтримки організацій громадянського суспільства (ОГС – авт.) – “Дім громадянського суспільства”. Зустріч відбудеться вже цієї середи, 22 травня.

Як зазначено в анонсі події, на інформаційній зустрічі з представницею ІСАР Єднання учасники зможуть дізнатися:

– як надавати та отримувати послуги з оргрозвитку на платформі;
– як користуватися базою знань з організаційного розвитку;
– як отримати грант на організаційний розвиток;
– як використовувати можливості платформи для нетворкінгу.

Зустріч відбудеться 22 травня з 11:00 до 12:00 на платформі ZOOM. Для участі потрібно зареєструватися за ЦИМ посиланням.

Довідково: 

Як зазначено на сайті ІСАР Єднання, “Дім громадянського суспільства” – це “екосистема, яка включає інструменти підтримки громадського сектору у вигляді грантів на організаційний розвиток, пошуку постачальників послуг, навчання та архіву всіх досліджень і аналітичних матеріалів про українське громадянське суспільство, а також контент для обміну досвідом і натхнення”.

Також це фізичний event-простір у центрі Києва під назвою “Дім громадянського суспільства” від ІСАР Єднання. Головна мета “Дому” – посилення спроможностей ОГС через їхнє мережування, об’єднання зусиль, обмін досвідом та взаємодію як між собою, так і з іншими секторами. У “Домі громадянського суспільства” можна організувати: тренінг, навчальну конференцію, семінар, міні-форум, міжнародний з’їзд, зустріч спільноти практиків, провести інтерв’ю чи вебінар у професійній студії тощо.

_______________________________________________________________________________________

ІСАР Єднання – українська громадська організація, яка вже 25 років розвиває громадянське суспільство й культуру стратегічної філантропії, а також посилює ініціативи для розбудови демократії в Україні. Організація є одним з найбільших українських грантодавців і щороку надаємо від 200 до 500 грантів для реалізації суспільно-корисних ініціатив по всій території України.

Стратегічні напрямки роботи – організаційний розвиток громадських і благодійних організацій, популяризація стратегічної філантропії у громадах, створення платформи для конструктивної міжсекторальної взаємодії.

Ілюстративне зображення – з Facebook-сторінки HUB “Місто змістів”