Публікації за датами

  • 12 Січня/ 14:16
    Новини

    Публікація12.01.2414:16

    Автор:Юлія Плахтій

    Поліція встановила чоловіка, який у Вінниці викрав дитячий велосипед та здав його у ломбард

У Вінниці чоловік викрав дитячий велосипед та здав його у ломбард. Поліція знайшла крадія – йому загрожує до 8 років ув’язнення. 

Як повідомляє Головне управління Нацполіції у Вінницькій області, до поліції звернувся 36-річний вінничанин із повідомленням про те, що невідома особа викрала велосипед його сина.

У ході оперативно-розшукових заходів правоохоронці з’ясували, що зловмисник – 33-річний житель м Вінниці. Фігурант, гостюючи у своєї знайомої, помітив у тамбурі будинку дитячий велосипед та викрав його. За тим – відразу здав крадене у ломбард. 10 січня правопорушника розшукали за місцем його проживання.

Слідчими вирішується питання щодо повідомлення зловмиснику про підозру.

За цим фактом розпочато досудове розслідування за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Санкція статті передбачає покарання до 8 років ув’язнення.

Фото з сайту ГУНП у Вінницькій області

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

author avatar
Юлія Плахтій
Журналіст

Дякуємо!

Тепер редактори знають.