Через Вінниччину збудують автобан, який сполучить Одесу з Гданськом?

9:57
Автор: Віталія Мазур
Become a Patron!

Транспортний коридор, який з’єднає Одесу з польським містом Гданськ, а також Чорне море із Балтійським, пролягатиме через Вінниччину.

Таку заяву зробив міністру інфраструктури України Володимир Омелян, перебуваючи 13 травня на Вінниччині із робочим візитом.

  • Це наш пріоритет, – цитує слова Омеляна сайт відомства. Зазначається, що дорога може бути платною.

  • Нашим завданням є  у цьому та наступному році якісно відремонтувати усі дороги в Україні і на Вінниччині зокрема. Щоб люди самі обирали: вони їдуть гарною і безкоштовною дорогою чи європейського взірця автобаном, при цьому сплачуючи за проїзд, – сказав Володимир Омелян.

Також міністр зустрівся із керівництвом області, зокрема із головою Вінницької Ода Валерієм Коровієм, проінспектував роботу габаритно-вагового комплексу та ремонтні роботи на дорозі та мосту біля села Стрижавка (траса М-21).