Цього тижня у Вінниці для організацій громадянського суспільства відбудеться безкоштовний дводенний тренінг з фандрейзингу під час війни. До участі запрошуються представники громадських організацій та благодійних фондів, а також менеджери соціальних проєктів.
Як ідеться на фейсбук-сторінці артпростору “ПІЧ”, за результатами навчання учасники розроблять фандрейзингові стратегії на наступний квартал для своїх організацій та підготують текстову основу аплікаційної заявки для участі у грантових конкурсах.
Спікеркою виступить тренер-практик з фандрейзингу та викладач курсу “Залучення ресурсів в неприбуткові організації” ІЛУ, УКУ Аліна Бочарнікова. За цей рік тренерка підготувала 12 грантових заявок, з яких 1 – відхилено, 5 – в очікуванні відповіді, 6 – підтримано та залучено 50 тисяч доларів, 5 773 євро та 634 370 гривень для громадських організацій.
Дводенний тренінг, тривалістю чотири години щодня, відбудеться 28 та 29 жовтня з 17:00 до 21:00 за адресою: вул. Г. Сковороди, 25 (мистецький простір “ПІЧ”).
Участь у заході – безкоштовна, однак пріоритет надаватиметься релокованим громадським організаціям та благодійним фондам, які наразі перебувають у Вінниці.
Тема першого дня тренінгу – “Інструменти фандрейзингу. Розробка фандрейзингової стратегії організації”:
– Огляд змін у фандрейзингу
– Побудова карти ресурсів та донаторів в Україні та закордоном
– Вибір інструментів фандрейзингу
– Розробка фандрейзингової стратегії для організації
Тема другого дня тренінгу – “Практикум з грантрайтингу”:
– Структура грантової заявки
– Заповнення аплікаційної форми
– Планування бюджету
– Індикатори проєкту та звітність
– Розбір типових помилок
Зареєструватись на тренінг можна до 27 жовтня включно за ЦИМ посиланням.
Фандрейзинг – процес залучення грошових коштів та інших ресурсів, які є необхідними для реалізації певного проєкту або підтримання діяльності, зокрема, певної організації в цілому.
Проєкт “ПЛІЧ-О-ПЛІЧ” організовано громадською організацією “Мистецьке об’єднання “ПЛАЙ” у рамках програми “Створення антикризових хабів для ОГС”, що впроваджується ІСАР Єднання за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Фото – з фейсбук-сторінки “ПІЧ” та https://learnlifelong.net/
Дякуємо!
Тепер редактори знають.