Багатофункціональний комплекс замість незавершеного довгобуду біля колишнього ресторану «Кельце» збираються звести у Вінниці. Саму ж будівлю комплексу знесуть.
Рішення про дозвіл забудови території, котра знаходиться на розі вулиць Келецька-Космонавтів, ухвалили депутати міської ради під час нинішнього пленарного засідання сесії.
Як повідомив журналісту VежА головний архітектор міста Олександр Рекута, незавершене будівництво комплексу “Кельце” вже не підлягає ніякій реконструкції – лише повному знесенню.
- Там у планах побудувати багатофункціональний комплекс – це буде і житловий будинок на 14 поверхів на близько 300 квартир, і частина буде для комерційної діяльності, а також паркінг.
За словами Олександра Рекути, вже є інвестор, який має розробити проектну пропозицію, де мають бути прописані об’ємно-просторове вирішення та функціональне призначення об’єкту. Після цього мають відбутися громадські слухання, адже поряд є житлові забудови.
- З одного боку, добре, що одному з довгобудів міста прийде кінець. Ще вирішуватимемо долю незавершеного будівництва на розі вулиць Хмельницьке шосе – 600-річчя, а також по 600-річчя напроти «Мегамоллу», – ділиться планами пан Рекута.
Як повідомив головний архітектор міста, інвестор, котрий зацікавився можливим будівництвом на Келецькій, має викупити існуючий об’єкт у попереднього забудовника та виконати роботи по знесенню забудови.
- Дозволів на проектування ще немає. Якщо інвестор впорається вчасно із викупом та оформленням документації, то зносити розпочнуть вже в цьому році, – припускає Олександр Рекута.
Дякуємо!
Тепер редактори знають.