На Вінниччині почала роботу перша авіаційна школа з підготовки пілотів літаків

13:09
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

На Вінниччині почала свою роботу перша школа пілотів літаків. Так, після успішного навчання у школі можна отримати ліцензію приватного пілота літака з можливістю продовжити навчання за програмами комерційного пілота та пілота авіаліній. 

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці школи та розповів Олександр Дусанюк, один з ініціаторів створення школи пілотів на Вінниччині.

З його слів, навчання відбуватиметься у декілька етапів та складатиметься спершу з теоретичної, а згодом і практичної частини (наліту). До навчання кандидати на навчання проходять первинну співбесіду, медичну комісію та відбір.

 

 

Так, теоретична підготовка є фіксованою та триває близько 2,5-3 місяців (три рази на тиждень по 2-3 години). За її результатами учні складатимуть екзамен під контролем Державної авіаційної служби та, в разі успіху, допускаються до практичної частини навчання.

Після успішної здачі екзамену охочі стати пілотом повинні будуть протягом двох років налітати  щонайменше 40 годин на літаку та, склавши успішно іспит, отримати ліцензію приватного пілота літака (PPL). Час та дати для практики обирають самі майбутні пілоти.

З ліцензією приватного пілота літака можна буде керувати одномоторними літаками вагою до 5700 кілограмів.

Вартість проходження теоретичної частини складає 15000 гривень, а за одну годину наліту сплачується сума в гривнях, еквівалентна 200$. Середня тривалість навчання на PPL складає близько 10-11 місяців.

 

 

Наразі набір до другої групи школи майже завершений (перша група учнів уже завершує теоретичне навчання). Навчання почнеться у вересні. Навчання відбуватиметься на аеродромі “Сутиски” в Тиврівському районі.

Номер для довідок: 098 999 55 30

Як пояснив Олександр Дусанюк, вінницька школа пілотів de jure є філією Західноукраїнської школи авіації. Відтак, після отримання ліцензії приватного пілота літака (PPL) в учнів буде подальша можливість продовжити навчання за програмами комерційного пілота (CPL) та пілота авіаліній (ATPL) в інших містах, де є ЗУША.

До цієї школи пілотів  на території Вінниччини була лише школа пілотів планера (в рамках Вінницького аероспортивного клубу).

Фото з фейсбук-сторінки “VinAero”
Відео з архіву

Читайте також: Сісти у літак без двигуна і ловити повітряні потоки: де і за скільки на Вінниччині можна підкорити небо. ФОТО

Читайте також: Відірватись від землі: безшумні “птахи” й польоти без крил на аеродромі в Сутисках. ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.