Завод з переробки кукурудзи “Дакса Бунге” на Вінниччині обіцяють запустити у другій половині цього року. Підприємство у ІІІ кварталі 2020 року має дати першу продукцію для тестування основним клієнтам, якими є такі міжнародні корпорації, як «Nestlé» «Heineken», «Kellogg’s».
Про це повідомив Андрій Запісоцький, директор «Дакса Бунге Україна», під час візиту Владислава Скальського на будівництво заводу – передають на сайті Вінницької ОДА. Водночас, очільник ОДА анонсує завершення робіт до початку збирального сезону.
Нагадаємо, підприємство, з сумою інвестицій в 14 мільйонів доларів, з’явиться в селі Демківці Тростянецького району. Завод перероблятиме кукурудзу твердих сортів на борошно та крупу, а його потужність планується на рівні 300 тонн на добу. В самому селі для обслуговування підприємства буде створено близько 50 робочих місць.
Як зазначає на своїй сторінці голова ОДА Владислав Скальський, “завершення комплексу планується у 2020 році до початку збирального сезону. Тобто 440 тисяч гектарів цьогорічного урожаю кукурудзи потенційно можуть бути перероблені на новозбудованому заводі”.
По суті, це одне із найтехнологічніших і найсучасніших виробництв по переробці кукурудзи, яке буде існувати в Європі, плановою потужністю 100 тисяч тонн кукурудзи на рік. Ми вважаємо, що це буде досить суттєвий європейський гравець з точки зору виробництва – зазначив під час візиту Владислав Скальський.
Попри карантин, очільник облдержадміністрації підкреслює, що необхідно зробити все можливе, аби інвестиційні процеси в області не припинялися. Будівництво заводу «Дакса Бунге», яке не припиняється під час карантину, керівник області назвав найкращим доказом того, що можна не втрачати час і кошти, а будувати, забезпечуючи абсолютно безпрецедентні заходи безпеки для збереження здоров’я працівників.
– 80% готової продукції ми плануємо експортувати. При цьому на експорт йтиме не сировина, а готова продукція. Отже, створення виробництва з доданою вартістю – це завжди вигідний експорт, який надає для економіки валютну виручку – зазначив Андрій Запісоцький.
Фото – з архіву та з сайту Вінницької ОДА
Дякуємо!
Тепер редактори знають.