Вінницьке підприємство «Володарка» та швейна фабрика «Поділля» пошиють для медиків 17 300 спеціальних захисних комбінезонів. Крім цього, Вінницька міська рада замовила пошиття 42 000 марлевих пов’язок.
Як повідомляється на сайті Вінницької міської ради на підприємстві ПрАТ «Володарка» пошиють 10 000, а на швейній фабриці «Поділля» – 7300. Наразі на “Володарці” вже викроїли перших 500 костюмів і планують шити 1000 таких комбінезонів в день.
Вчора ми тільки отримали тканину, зазвичай процес запуску триває від трьох до п’яти днів, ми усе влаштували за один день. Ми організували додаткову роботу розкрійного цеху, і сьогодні ми вже поставили виробництво на «потік». В умовах карантину неможливо було знайти комплектуючі матеріали, в цьому й полягала складність нашої роботи.
Вчора викроїли 500 перших костюмів, поступово будемо збільшувати об’єми і плануємо шити по 1000 в день. Є певна специфіка такого виробництва, адже ми працювали з іншою тканиною. Тканину замовляли в Харкові. Вона відповідає стандартам для таких цілей, щільність – 60г/м2», – розповіла головна інженерка ПрАТ «Володарка» Євгенія Заїчко.
Крім цього, Вінницька міська рада замовила цій фабриці пошиття 42 000 марлевих пов’язок. Так, 22 кілометри марлі надали з резерву 2009 року. Пов’язки передадуть у медичні заклади та для працівників сфери критичної інфраструктури. Уже вдалося пошити половину замовлення.
По потребах на першому місці – костюми біозахисту, загальна місячна потреба для вторинної ланки для всіх лікарень міста – біля 22 000. Ми на сьогоднішні маємо матеріалу на 10 000, адже є об’єктивна проблема з наявністю матеріалів на ринку. Думаю, що за два тижні роботи ми повністю покриємо місячну потребу.
При наявності матеріалу продовжимо роботу, аби забезпечити ще обласні лікарні і швидку медичну допомогу. Також ще 7300 костюмів пошиє фабрика «Поділля» – сказав міський голова Сергій Моргунов під час візиту на “Володарку”.
Виготовлені захисні комбінезони передадуть до медичних закладів міста. Як зазначив голова спостережної ради ПрАТ «Володарка» Роман Гавриш, враховуючи соціальну спрямованість замовлення, костюми шиють практично по собівартості.
Фото з сайту ВМР
Відео зі сторінки Сергія Моргунова
Дякуємо!
Тепер редактори знають.