Оновлено: 23 Грудня 2019, в 13:30
У Вінниці відбудеться воркшоп для студентів Донецького університету, який буде присвячений питанням співпраці України з НАТО.
Центр глобалістики «Стратегія ХХІ» за підтримки посольства Великої Британії в Україні влаштує вже четверту зустріч, які проводяться в українських вишах в рамках проекту «Підвищення обізнаності про НАТО серед громад на сході та півдні України». Раніше вони проводили воркшопи в університетах Сум, Маріуполя та Херсону, а цього разу організовують у Донецькому національному університеті ім. Василя Стуса.
Як зазначають організатори, це буде семінар з інформаційної безпеки, на якому шукатимуть відповіді про те, які цілі та завдання НАТО в Україні та які пріоритети співпраці України з НАТО в нових політичних реаліях.
Воркшоп відбудеться у середу, 18 грудня, об 11 годині в аудиторії 212 факультету історії та міжнародних відносин ДонНУ ім. Стуса (м. Вінниця, вул. Грушевського, 2).
Захід складатиметься з двох частин – практичної та теоретичної. Під час симуляційної гри студенти-учасники заходу спробують себе в ролі журналістів, представників аналітичних структур та неурядових організацій, готуючи матеріали для протидії інформаційним атакам проти співпраці України з НАТО. Організатори додають, що вирішення таких практичних завдань дозволить зрозуміти природу міфів гібридної війни та навчитися розрізняти їх за повідомленнями в ЗМІ та соцмережах.
Також буде лекція експерта в галузі безпекової політики, професора Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Шевченка Григорія Перепелиці. Він розповість про ключові задачі НАТО, цінності та принципи роботи в Україні, а також про те, які є переваги співпраці з Північноатлантичним альянсом.
У заході також візьмуть участь перший секретар посольства Великої Британії в Україні з політичних питань Олівер Фейрлем, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків ДонНУ Тетяна Орєхова, президент Центру глобалістики «Стратегія ХХІ» Михайло Гончар, експерт в галузі енергетичної безпеки, та виконавчий директор Центру, експерт-міжнародник Віталій Мартинюк.
Дякуємо!
Тепер редактори знають.