-
04 Листопада/ 18:23Новини
Публікація04.11.1918:23
Чергове ДТП з постраждалою на Соборній: опублікували відео наїзду на прибиральницю
Рано вранці 3 листопада у центрі Вінниці сталося чергове ДТП з постраждалою. Цього разу Audi на високій швидкості не впорався з керуванням і просто зніс жінку-прибиральницю, яка саме виконувала свою роботу біля пішохідного переходу.
Як повідомляє Ситуаційний центр, ДТП сталася о 06:15 ранку. Водій Audi на високій швидкості збив 54-річну жінку та втік з місця події.
“До місця події за лічені хвилини прибув екіпаж патрульних та карета швидкої медичної допомоги. Потерпілу було госпіталізовано з попереднім діагнозом забій лівого колінного та плечового суглоба, а також закрита черепно-мозкова травма”, – ідеться в повідомленні.
Ситуаційний центр зазначає, що “особу винуватця встановили того ж дня. Ним виявився 36-річний громадянин, який зараз співпрацює із слідством. Свою провину він визнає і вже провідав потерпілу, яка перебуває в травматології, готовий допомогти з лікуванням. Правоохоронцям чоловік пояснив, що залишив місце пригоди через те, що злякався”.
Нагадаємо, нещодавно на Соборній сталася ДТП, в якій смертельні травми отримала молода жінка. Пізніше на цій же ділянці руху водій, не пропустивши пішохода, порушив відразу кілька пунктів ПДР, аби догнати і побити пішохода, який переходив дорогу по “зебрі”. Реагуючи на цей випадок, міський голова закликав поліцію знайти і покарати порушника.
Дякуємо!
Тепер редактори знають.