Новий інвестор готовий вкласти гроші та будувати підприємство на території Вінницького індустріального парку. Розпочати першу чергу будівництва обіцяють вже за декілька місяців.
Сьогодні, 11 липня, на засіданні виконавчого комітету міської ради ТОВ «УКРО-ЕКСПЕРТПОСТАЧ» було надано вихідні дані – містобудівні умови та обмеження на проектування заводу по виробництву лецитину. Підприємство буде розташовуватись на території індустріального парку по вул. Немирівське шосе, 213.
Заступник міського голови Владислав Скальський розповів, що раніше цього року було підписано Меморандум з цим інвестором і робота доволі активно триває.
Наше комунальне підприємство “Вінницький муніципальний центр інновацій” є керуючою компанією індустріального парку і працює над подальшими проектами його розвитку. Не буду розкривати всі секрети, але в нас наразі біля п’яти перемовин по входженню до Вінницького індустріального парку. Інвестори цікавляться, є активніші, які дуже швидко перейшли від підписання до Меморандуму до реєстрації на території індустріального парку, а це забезпечить податкові надходження до міського бюджету. Вони вже взяли в суборенду ділянку, яка їм необхідна, щоб будуватись. Зараз вони отримали містобудівні умови та обмеження для того, щоб проектувати та переходити безпосередньо до будівництва.
Вкладати гроші у будівництво заводу буде українська компанія і вони вироблятимуть лецитин – добавку, яка використовується, зокрема, у харчовій промисловості та медичній галузі.
– Наскільки мені відомо, згідно планів інвестора, та харчова добавка, яка буде вироблятися на території цього підприємства буде використовуватись в медичній галузі, – додав Владислав Скальський. – У них є дуже серйозний попит, вони знайшли свою нішу та канали постачання сировини. За нашою інформацією, це продукція нашого агропромислового сектору Вінницької області, є технологія виробництва, є обладнання, яке вже закуплено.
Зазначає, що будівництво першої черги розпочнеться вже найближчими місяцями, адже інвестор має досить амбітні плани щодо швидкості будівництва та запуску заводу.
Загалом запланована сума інвестиції перевищує 100 мільйонів гривень, а перші 80 мільйонів планують інвестувати в першу чергу. Згідно підписаного Меморандуму, планується створити 65 робочих місць на першу чергу. Також було домовлено, що інвестор зможе розширити підприємство, якщо матиме необхідність та кошти.
– Ми забезпечуємо їх умовами: під’їзні дороги, електрика, водопостачання, каналізування і так далі. Тобто, виконуємо все те, що очікується в будь-якому європейському індустріальному парку задля того, щоб зацікавити інвестора.
Планується, що першу чергу нового заводу введуть в експлуатацію вже наступного року, а другу – у 2022 році.
Дякуємо!
Тепер редактори знають.