У Вінниці відбудеться арт-вечірка “Music Night Museum – Classical OPERA”. Тож завтра, 23 травня, вінничан запрошують поринути у “дивовижний світ музичних відчуттів цієї чарівної весняної ночі” в Художньому музеї.
В анонсі заходу йдеться, що це буде вечір неокласики.
UPD: Організатори повідомили, що “сьогодні вирішили відмінити захід, оскільки мало людей зареєструвалося”, а також зазначили, що вечір класичної музики відбудеться, щоправда пізніше. Тому стежте за анонсами.
– Цієї ночі для Вас звучатимуть всесвітньо відомі музичні твори італійського композитора та піаніста Людовіко Ейнауді – яскраве втілення класичних традицій в їхньому сучасному звучанні, які майстерно імпровізує Богдана Чмеловська (студенка ВККіМ ім.М.Д.Леонтовича) у супроводі Максима Тарана (артист симфонічного оркестру Вінницької обласної філармонії), Марії Лемішко та Яни Торель, – повідомили організатори. – А приємним доповненням мистецького вечора стане захоплююче та цікаве знайомство із художніми творами відомих митців.
ПРОГРАМА
- 20:00 – екскурсійна подорож нічним музеєм;
- 20:45 – вітальний фуршет;
- 21:00 – музичний вечір.
– Подаруйте собі та своїм коханим романтичну подорож до величних творів музики і, затамувавши подих, вирушайте з нами у вир незабутніх емоцій та незвичних вражень, – зазначають організатори.
Потішити себе приємною атмосферою у колі поціновувачів вишуканої музики за келихом вина можна буде завтра, 23 травня, з 20:00 по 23:00. Арт-вечірка “Music Night Museum – Classical OPERA” відбудеться у Вінницькому обласному художньому музеї (вулиця Соборна, 21). Вартість вхідного квитка – 170 гривень.
Для участі потрібно зареєструватися за ЦИМ посиланням, адже кількість місць обмежена.
Афіша – зі сторінки заходу у Фейсбук
Фото – pawleysmusic.com
Дякуємо!
Тепер редактори знають.